درخشش نونهال آملی در رقابت های بین المللی کشتی ترکیه

 

 

نسیم ورزش: رئیس هیئت کشتی آمل گفت: محمد قهرمانی کشتی‌گیر آزادکار آملی با درخشش در تیم ملی کشتی نونهالان کشورمان توانست در مسابقات بین‌المللی جام رومی‌کیدز کشور ترکیه صاحب گردن‌آویز طلا شود.n00081432-b

قدرت‌الله نهاوندیان با اعلام خبر بالا، اظهار کرد: این دوره از مسابقات به میزبانی شهر قونیه برگزار شد که این ملی‌پوش آینده‌دار کشورمان با شرکت در رقابت‌های وزن ۵۴ کیلوگرم طی پنج دوره کشتی توانست به مقام قهرمانی دست یابد.

رئیس هیئت کشتی آمل با اعلام اینکه کریمی کشتی‌گیر رده پایه کشورمان یک دوره با قرعه استراحت روبرو شد، افزود: این ورزشکار در فینال کشتی‌گیری از کشور میزبان را شکست داد و قهرمان شد.

نهاوندیان با اعلام اینکه این مسابقات هفته گذشته آغاز شده و به تازگی به کار خود پایان داد، تصریح کرد: این کشتی‌گیر از روستای وسطی‌کلا آمل بوده و وحید منصوری مربی سازنده و پرتلاش این شهرستان به همراه این کشتی‌گیر در تمرینات و اردوی تیم ملی با همکاری دیگر اعضای کادر فنی حضور پررنگی داشت ولی به دلیل عدم تهیه بلیت از سوی فدراسیون کشتی از عزیمت به ترکیه بازماند.

وی با اعلام اینکه محمد کریمی یکی از امیدهای آینده کشتی کشورمان است، گفت: با سرمایه‌گذاری و تربیت صحیح این ورزشکار می‌توان انتظار کسب مدال طلای مسابقات جهانی و المپیک را از او انتظار داشت.

نهاوندیان با اشاره به اینکه در زمینه استعدادیابی برنامه‌های مدونی را پایه‌ریزی کردیم، عنوان کرد: از سوی هیئت کشتی مازندران هم برگزاری مسابقات نونهالان، نوجوانان و جوانان در بین شهرهای مختلف استان ابلاغ شده که این مسابقات در دو بخش کشتی آزاد و فرنگی برگزار می‌شود.

رئیس هیئت کشتی آمل بیان کرد: برای حضور در این مسابقات ابتدا می‌خواهیم تیم‌داری‌ها را به باشگاه‌های ورزشی واگذار کنیم و پس از آن با همراهی باشگاه‌ها به دنبال اسپانسر باشیم.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو