درخشش نماینده مازندرانی پروش اندام در مسابقات مستر المپیای آماتوری روسیه

نسیم ورزش: نماینده مازندرانی پروش اندام و بدنسازی ایران در مسابقات مستر المپیای آماتوری روسیه به مدال طلا دست پیدا کرد.

پررورش اندام
تیم منتخب تهران که به نمایندگی از ایران در مسابقات مستر المپیای آماتوری روسیه حضور پیدا کرده بود، در نهایت با کسب ۴ مدال طلا، ۲ نقره، یک برنز، دو مقام چهارمی و دو عنوان پنجمی به کار خود در این رقابت‌ها پایان داد.

در این رقابت‌ها که با حضور رافائل سانتونخا، رییس فدراسیون جهانی بدنسازی برگزار شد، برای تیم منتخب تهران محسن زارع‌بیگی در وزن ۷۵ کیلوگرم، بابک اکبرنیا در وزن منهای ۸۵ کیلوگرم، خلیل اسدی در دسته ۱۰۰ کیلوگرم و مجتبی نوترکی در سنگین وزن به نشان طلا دست یافتند.

مرتضی اویسی پاک نیت در وزنی در دسته ۱۰۰ کیلوگرم نشان نقره را به گردن آویخت، آیت نجدباقری و یاسین امانی‌پور نیز به ترتیب عناوین چهارم و پنجم این وزن را به خود اختصاص دادند. همچنین محسن بختیاری در وزن ۸۵ کیلوگرم در جایگاه چهارم قرار گرفت و مهدی پیرسراندیب در وزن ۹۰ کیلوگرم به مقام پنجم دست یافت.

در این رقابت‌ها مقام اوورالی به بابک اکبرنیا رسید تا بدین ترتیب با این عنوان به جمع حرفه‌ای‌های بدنسازی وارد شد.

در رشته فیزیک هم تیم منتخب تهران سه نماینده داشت که حاصل تلاش آنها دو نشان نقره و برنز بود. در این بخش علی آقابیگلو به نشان نقره دست یافت و آرش فیاضی گردن آویز برنز را به از آن خود کرد.

در این رقابت‌ها نفر اول رقابت های پرورش اندام ۴ هزار دلار، نفر دوم ۲ هزار دلار و نفر سوم هزار دلار دریافت می‌کند و به نفر اوورال این رقابت ها ۸ هزار دلار اهدا می‌شود.

همچنین نفرات اول تا سوم مسابقات فیزیک مستر المپیای به ترتیب ۲ هزار دلار، هزار دویست پنجاه دلار و ۷۵۰ دلار دریافت می کنند و به نفر اوورال این رشته ۳ هزار دلار تعلق می‌گیرد.

هدایت تیم اعزامی را رضا سلطانی، مدیر تیم‌های ملی و نایب رییس هیات بدنسازی و پرورش اندام استان تهران برعهده داشت.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *