درخشش ملی پوشان مازنی در مسابقات جهانی کیک بوکسینگ اسپانیا+تصویر

نسیم ورزش/سیداحمدساداتی/درخشش ورزشکاران مازندرانی تیم ملی کیک بوکسینگ در مسابقات جهانی اسپانیا  موجبات تحسین تمام حضار داخل سالن مرکزی البیر را برانگیخت،دو ملی پوش مازنی  سید مجتبی حسینی در بزرگسالان و امیرحسین اکبری در جوانان به فینال مسابقات راه پیدا کردند .در استایل فول کنتاکت تنها نماینده ایران سید مجتبی حسینی از مازندران بود که در اولین قرعه خود استراحت داشت, دربازی دوم خود مقابل حریفی از کانادا به پیروزی رسید و در بازی سوم هم حریفی از آلمان را با ناک اوتی از گردونه مسابقات خارج کرد و راهی دیدار پایانی شد.

اکبری یک نقره با ارزش گرفت

در گروه سنی جوانان امیر حسین اکبری از مازندران  نماینده وزن۵۵- کیلوگرم ، با کسب دو پیروزی ارزشمند راهی فینال شدتا با حریفی از کشور آلمان مبارزه کنداکبری در یک بازی زیبا و پایاپای متاسفانه با حداقل امتیاز بازی فینال را واگذار و به مدال ارزشمند نقره دست یافت.

لازم به ذکر است تیم ایران با ٧ فینالیست در رده سنی بزرگسالان و ٣ فینالیست در رده جوانان و دو فینالیست در گروه بانوان و داشتن دو مدال برنز قطعی، بیشترین شانس را در کسب   مقام اول تیمی جهان را نیز دارد. با توجه به رقابت شانه به شانه تیمهای انگلستان، آلمان، روسیه، آمریکا و اسپانیا که هر کدام با ترکیب کامل در تمام اوزان و رده های سنی در این رویداد جهانی حضور دارند، نتیجه قطعی کسب عنوان نخست تیمی پس از اتمام مسابقات فینال تمامی اوزان و رده های سنی مشخص میشود.

درخشش بانوی مازنی در داوری مسابقات

آرزو مقدوری تنها نماینده داوری بانوان ایرانی در این مسابقات است که با قضاوت های خوب  بی نقص باعث افتخار داوری بانوان ایران اسلامی گردیدند . همچنین حضور خانم آرزو مقدوری در پنل داوری مسابقات جهانی امتیاز مثبتی برای تیم ایران محسوب میشود و تلاشهای بی وقفه این داور ممتاز بین المللی در صیانت و احقاق حقوق  ورزشکاران ایران انگیزه مضاعفی را به تیم ملی تزریق کرد. این رقابتها در ٧ استایل مختلف با حضور بیش از ١٨٠٠ ورزشکار از ۶۵ کشور در رده های سنی مختلف و گروههای زنان و مردان برگزار گردید.

hh

index

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *