درخشش سروش احمدی در رقابت های دانشجویان جهان

نسیم ورزش : سروش احمدی ملی پوش جویباری ۶۳- کیلوگرم تکواندوی ایران با شکست حریف خود در راند طلایی دیدار فینال، مدال طلای بازیهای دانشجویان جهان ۲۰۱۹ را بر گردن آویخت.
سروش احمدی

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی نسیم ورزش ، در ادامه چهارمین روز از مسابقات تکواندوی سی‌امین دوره بازی‌های یونیورسیاد دانشجویان جهان در ناپل ایتالیا، سروش احمدی نماینده وزن ۶۳- کیلوگرم در مبارزه فینال به مصاف نیازپولاتوف از ازبکستان رفت و در حالیکه تا ثانیه‌های پایانی ۱۰ بر ۶ جلو بود ۴ امتیاز از دست داد تا کار به راند طلایی کشیده شود.

در همان ثانیه نخست راند طلایی سروش احمدی با ضربه پا به ضربه گیر تنه حریف ۲ امتیاز گرفت و چهارمین مدال طلای تکواندوی ایران و نخستین طلای مازنی های حاضر در رقابت های دانشجویان جهان را از آن خود کرد.

احمدی پیش از این در دور نخست استراحت داشت، سپس در مرحله یک شانزدهم نهایی به روی شیاپ چانگ رفت و عبدالله الغود از عربستان را ناک اوت کرد و به یک هشتم نهایی رسید. وی سپس برابر علی ممدوف از آذربایجان با نتیجه ۱۳ بر یک پیروز شد و به یک چهارم نهایی رسید و در این مرحله نیز مقابل احمد نسار از مصر با نتیجه قاطع ۲۴ بر ۲۰ به برتری رسید و در نیمه نهایی نیز مقابل دیلانچلاموتو از فرانسه با نتیجه ۵ بر ۴ به برتری رسید و راهی فینال شد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو