درخشش دانیال اسماعیلی فر در تراکتورسازی ادامه دارد

نسیم ورزش : درخشش دانیال اسماعیلی فر در تراکتورسازی ادامه دارد / تراکتورسازی با وجود مشکلات حاشیه ای، جذابترین تیم نقل و انتقالات بوده است و با وجود مشکلات حاشیه ای پیرامون حضور جان توشاک در این تیم از حیث خرید بازیکن، بسیار پرکار ظاهر شده است.
درخشش ادامه دار دانیال اسماعیلی فر در تراکتورسازی
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری و تحلیلی نسیم ورزش٬ حضور بازیکنان با کیفیت ملی پوش و خارجی در تراکتورسازی سبب شده است تا رفته رفته بازیکنان سرباز این تیم پستهای خود در ترکیب تراکتور را از دست داده و شاهد حضور بازیکنان نامدار دیگر باشند.
 شاید باید مهدی پور، پهلوان و شربتی را مهمترین ستاره هایی دانست که با خریدهای جدید تراکتور به نیمکت تبعید می شوند و تنها بایستی به دانیال اسماعیلی اشاره کرد که در تیم پرستاره تراکتور به میدان می رود و هر هفته جزو بهترینها قرار می گیرد.
 درخشش دانیال در تراکتورسازی و گلهای او سبب شده است تا روز به روز محبوبیت این بازیکن در تبریز بالاتر برود و شاید زنوزی برای حفظ هافبک جوان تیمش از هم اکنون در فکر فرو رفته است. دانیال در پایان فصل باید به ذوب آهن بازگردد و در این تیم که به آن علاقه هم دارد به میدان برود ولی در صورتی که زنوزی بخواهد او را در تبریز حفظ کند باید رضایت باشگاه ذوب آهن را برای جذب دانیال فراهم کند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو