درخشش جودوکار بهشهری در رقابت های قهرمانی کارگان جهان

نسیم ورزش: دبیر هیات جودوی بهشهر گفت : درخشش جودوکار بهشهری در رقابت های قهرمانی کارگان جهان ، نشان دهنده وجود استعدادهای فراوان و پتانسیل های کم نظیر در این شهر است .

جودو

محمد اسدی با بیان اینکه مصطفی احمدی جودوکار بهشهری که به همراه تیم ملی به رقابت های قهرمانی کارگران جهان به ایتالیا اعزام شده بود افزود: در وزن ۶۰ کیلوگرم موفق به کسب عنوان سوم شد .

وی با تاکید بر لزوم فراهم شدن امکانات و بودجه مناسب ، این شهر را یکی از مستعد ترین مناطق برای رشد و توسعه جودو در مازندران معرفی کرد.

دبیر هیات جودوی بهشهر افزود : کسب این عنوان جهانی نشان داد ، تلاش بیشتر برای شناسایی استعدادها و تمرکز بیشتر برای کار کردن در رده های سنی پایه می تواند منجر به کسب موفقیت های بیشتر در مسابقات معتبر داخلی و خارجی شود .

اسدی ادامه داد : یکی از راه های پویایی ورزشکاران و تیم های ورزشی ، برگزاری مسابقات گوناگون ورزشی بخصوص در رده های سنی پایه است که می تواند علاوه بر شناسایی نقاط ضعف و قوت ورزشکاران، روحیه جنگاوری و مبارزه آن ها را نیز تقویت کند.

وی افزود : پیشینه جودو بهشهر نشان می دهد،این شهر مملو از استعدادهای فراوان در این رشته است که می توانند با توجه و تمرین زیر نظر مربیان کار بلد،خود را به سطوح بالای این ورزش در استان و حتی کشور برسانند .

دبیر هیات جودوی بهشهر ادامه داد : چاره ای جز بازگشت به شرایط مطلوب گذشته و فعال کردن باشگاه های شهرستان نداریم و بدون هیچ شکی می توانیم این وعده را به همه علاقه مندان به ورزش بهشهر بدهیم که اگر حمایت های لازم از جودو بهشهر انجام شود،کسب ۳ سهمیه مداوم و ثابت در اردوی تیم ملی این رشته ورزشی،در دسترس قرار دارد .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو