درخشش تکواندو کاران شایسته مازندرانی در مسابقات کشوری

نسیم ورزش: رئیس هیئت تکواندو مازندران با اشاره به درخشش تکواندوکاران خردسال مازندرانی در قهرمانی کشور، اظهار کرد: در بیست و سومین دوره مسابقات تکواندو قهرمانی پسران خردسال کشور با درخشش تکواندوکاران مازندرانی همراه بود.

PhysicalImage.aspx
فیض‌الله نفجم با اشاره به قهرمانی تیم مازندران در این مسابقات، اظهار کرد: در این مسابقات تیم تکواندو مازندران با چهار مدال طلا، دو مدال نقره و یک مدال برنز با ۷۹ امتیاز با اقتدار قهرمان شد.

رئیس هیئت تکواندو مازندران درباره افتخارآفرینی تکواندوکاران مازندرانی، بیان داشت: در این مسابقات باربد جعفری در وزن ۳۰- کیلوگرم، مجتبی کهن‌روز در ۳۴- کیلوگرم، مهدی طهماسبی در ۳۸- کیلوگرم و علی قویدل در وزن ۴۰- کیلوگرم به عنوان چهار تکواندوکار خردسال مازندرانی با برتری مقابل تمام حریفان موفق به کسب مدال طلا شدند.

نفجم درباره کسب سه مدال نقره و برنز تکواندوکاران خردسال مازندرانی، افزود: حمیدرضا جعفری در وزن ۲۸- کیلوگرم و امیرحسین علوی در سنگین وزن موفق به کسب دو مدال نقره و امیررضا قربانی در وزن ۲۴- کیلوگرم نیز به مدال برنز دست یافتند.

وی با بیان اینکه این مسابقات حکم انتخابی تیم ملی را داشت، گفت: پس از تیم مازندران، قزوین با نتیجه ۷۴ امتیاز مقام نائب‌ قهرمانی را کسب کرد و تیم البرز با ۴۴ امتیاز در جایگاه سوم جای گرفت.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *