درخشش امین بوداغی قایقران بابلسری در تیم مرزبانی ناجا

نسیم ورزش : هفته سوم لیگ آبهای آرام آقایان با ادامه روند صدرنشینی باشگاه مرزبانی ناجا برگزار شد و امین بوداغی قایقران بابلسری در تیم مرزبانی ناجا درخشید 

امین بوداغی قایقران بابلسری
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی نسیم ورزش ، هفته سوم لیگ آبهای آرام آقایان با حضور ۷ باشگاه و در ۹ ماده پیش از ظهر امروز چهارشنبه ۲۷ بهمن ماه در دریاچه آزادی برگزار شد.
در کایاک یکنفره ۱۰۰۰ متر علی آقامیرزایی از مرزبانی ناجا، صادق زمانی از پاس قوامین و محمدطاهر حسینی افشار از مقاومت اول تا سوم شدند.
در کانوی یکنفره ۱۰۰۰ متر کیا اسکندانی از مرزبانی ناجا، علی اجاقی از مقاومت و دامون صادقی از پاس قوامین رده های اول تا سوم را بدست آوردند.
در کایاک دونفره ۱۰۰۰ متر پیمان قویدل و جواد مومنی از مرزبانی ناجا، بابک دربان و امید احمدی از مقاومت و هادی جعفری و مهران نوری از پاس قوامین مقام های اول تا سوم را بدست آوردند.
در کانوی دونفره ۱۰۰۰ متر علی اجاقی و عادل مجللی از مقاومت، کیا اسکندانی و سهیل نوروزنژاد از مرزبانی ناجا و دامون صادقی و شاهو ناصری از پاس قوامین در جایگاه اول تا سوم قرار گرفتند.
در کایاک چهارنفره ۱۰۰۰ متر تیم مرزبانی ناجا با ترکیب علی آقامیرزایی، جواد مومنی، امین بوداغی (قایقران بابلسری) و پیمان قویدل اول، تیم مقاومت با ترکیب امید احمدی، محمدطاهر حسینی افشار، بابک دربان و علیرضا محمدی دوم و تیم پاس قوامین با ترکیب هادی جعفری، مهران نوری، صادق زمانی و امیرحسین علیجانی سوم شدند.
در کانوی یکنفره ۵۰۰ متر دانیال چشمه از قوا، کمیل خزایی از پایگاه نوشهر و آرمین بحری از نگین سبز اول تا سوم شدند.
در کایاک یکنفره ۵۰۰ متر علی آقامیرزایی از مرزبانی ناجا، محمدطاهر حسینی افشار از مقاومت و صادق زمانی از پاس قوامین مقام های اول تا سوم شدند.
در کانوی دونفره ۵۰۰ متر علی اجاقی و عادل مجللی از مقاومت، کیا اسکندانی و سهیل نوروزنژاد از مرزبانی ناجا و دانیال چشمه و حسین محرابی از قوا رده های اول تا سوم را کسب کردند.
در کایاک دونفره ۵۰۰ متر جواد مومنی و پیمان قویدل از مرزبانی ناجا، بابک دربان و امید احمدی از مقاومت و هادی جعفری و مهران نوری از پاس قوامین جایگاه اول تا سوم را بدست آوردند.
در پایان هفته سوم رقابت ها فرماندهی مرزبانی ناجا با ۱۷۵ امتیاز به روند صدرنشینی خود ادامه داد، مقاومت با ۱۳۹ امتیاز جایگاه دوم را بدست آورد و پاس قوامین با ۱۲۸ امتیاز رده سوم را به خود اختصاص داد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *