درخشش اداره بنادر انزلی در مسابقات ورزش های آبی

 

نسیم ورزش: سیدعلی نعیمی هدف از برگزاری این مسابقات را تقویت روحیه نشاط در بین کارکنان و فرزندان آنان دانست و افزود: تیم اداره بندر انزلی در هر دو رشته شنا و قایقرانی توانست به مقام اول دست یابد

سیزدهمین دوره مسابقات ورزشهای آبی کارکنان و دهمین دوره مسابقات ورزش های آبی فرزندان پسر کارکنان و بازنشستگان سازمان بندر دریانوردی به مدت دو روز در و با شرکت تیم هایی از بنادر انزلی ,چابهار, بوشهر, لنگه, آبادان, خرمشهر, امام خمینی (ره), سازمان(تهران), ایزد آباد و نوشهر به میزبانی بندر انزلی برگزار شد.
در این دوره از مسابقات تیم قایقرانی و تیم شنای اداره بنادر انزلی توانست مقام اول مسابقات را کسب نماید
در رشته شنا بنادر خرمشهر و امام خمینی به تریتب دوم و سوم شدند و در قایقرانی نیز رتبه های دوم و سوم مسابقات به بنادر نوشهر و بوشهر رسید.
مدیرکل اداره بنادر و دریانوردی گیلان در خصوص این رقابت ها گفت: این دوره از مسابقات در طی دو روز و بین کارکنان و فرزندان کارکنان و بازنشستگان ۱۰ اداره بندر از کل کشور برگزار شد.
سیدعلی نعیمی هدف از برگزاری این مسابقات را تقویت روحیه نشاط در بین کارکنان و فرزندان آنان دانست و افزود: تیم اداره بندر انزلی در هر دو رشته شنا و قایقرانی توانست به مقام اول دست یابد .
وی با قدردانی از همه کسانی که در برگزاری این مسابقه نقش داشتند, اظهار کرد:خوشبختانه مسابقات در سطح بسیار بالایی برگزار شد و همه شرکت کنندگان در فضایی سالم به رقابت دوستانه با یکدیگر پرداختند .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *