درآستانه سال جدید سردبیر نسیم ورزش پیامی صادرکرد

نسیم ورزش/سال ۱۳۹۴ هم با تمام اتفاقات تلخ و شیرینش از پیش روی ما گذشت، سالی که تلخی ها و شیرینی ها بسیاری را برای ورزش کشور و استان ما  به همراه داشت.

10384952_640781769342826_1753809800_n
همه و همه گذشت و یک سال دیگر برای ورزش کشور عزیزمان  گذشت و در تمام این یک سال تیم مدیریت سایت  و هفته نامه نسیم ورزش هر روز و هر شب برای شما هواداران  و ورزشکاران و مدیران و مسئولین فهیم و ارزشمند تلاش کرد تا جدیدترین اخبار و اطلاعات را از ورزش  در اختیار شما قرار دهد و موجب رضایت خاطر شما را از یک رسانه ی رسمی فراهم اورد.

اما بر خود واجب دیدم در پایان سال از زحمات شبانه روزی تیم مدیریت  سایت و هفته نامه ،مدیرمسئول محترم و تمامی خبرنگاران و همکاران خودم که همواره در تلاشند تا به سریعترین شکل و بهترین نحو اخبار را پوشش دهند تشکری به عمل اورم.

از تک تک مدیران و کاربران سایت که هر روز در کنار ما برای اعتدال ورزش نوشتند ممنونیم و دست آنها را به گرمی می فشارم

از تمامی دوستانی که در یک سال گذشته به ما لطف داشتند و ما را مورد محبت خود قرار دارند و با نظرات و پیغام های خود به ما دلگرمی دادند ممنویم و امیدواریم کاستی ها را بر ما ببخشند.

در اخر با تبریک سال نو و ارزوی موفقیت برای شما عزیزان و سالی خوش و توامان با موفقیت برای ورزش کشور  و استانم باشد،

تشکر مجدد از تمامی همکاران پرتلاش و ارزشی خودم  مخصوصا برادران عزیزو اساتید بنده آقایان مهندس سیدمجید محمدیان و جناب آقای حسین فرهادی عزیز داشته باشم که همواره همراه و پشتیبان اتاق خبر و تحریریه بودند

 امیدواریم با حمایت ، نظرات و پیشنهادات شما بتوانیم در سال پیش رو بهتر و بهتر در خدمت رسانی به شما سروران ارجمند فعال باشیم

با تشکر
 علیرضا اقبالی

سردبیر نسیم ورزش

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *