یک دختر مازندرانی تیم ملی را در مرحله مقدماتی مسابقات قهرمانی آسیا در بنگلادش همراهی خواهد کرد + عکس

اسامی بازیکنان اعزامی به مرحله مقدماتی مسابقات قهرمانی آسیا که از ۶ شهریورماه در بنگلادش آغاز می شود، از سوی شادی مهینی-سرمربی تیم ملی نوجوانان اعلام شد.

 مسابقات قهرمانی آسیا ک

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی نسیم ورزش ،از سوی شادی مهینی-سرمربی تیم ملی نوجوانان یک مازندرانی به تیم ملی جهت حضور در مرحله مقدماتی مسابقات قهرمانی آسیا که از ۶ شهریورماه در بنگلادش آغاز می شود دعوت شد .

اسامی بازیکنان دعوت شده :

هانیه خداپرستی-فاطمه امیری-فاطمه طهماسبی- فاطمه قاسمی از فارس

مرضیه فیضی-مریم صادقانی – گلنوش خسروی-زهرا غریب زاده از اصفهان

نگار یعقوبی-هلیا معظمی-صبا جوادی از تهران

هانیه علی مردانی از چهارمحال و بختیاری

مائده دوجی و رقیه صومعه از گلستان

رقیه جلال نسب از خوزستان

نگین همتی از قزوین

مبینا اعتمادی- فاطمه داعی نیا از آذربایجان شرقی

ژینو پیکری از کرمانشاه

فاطمه ایجادی از مازندران

فاطمه مخدومی از کردستان

مارال ترکمان-مریم محمدی از البرز

فاطمه ایجادی به همراه سایر ملی پوشان از یکم شهریورماه وارد اردو شده و تا روز چهارشنبه سوم شهریورماه تمرینات خود را زیر نظر کادر فنی پیگیری می کنند و سپس تهران را به مقصد بنگلادش جهت شرکت در مرحله مقدماتی مسابقات قهرمانی دختران زیر ۱۶ سال اسیا ترک می کنند.

مرحله مقدماتی رقابتهای قهرمانی زیر ۱۶ سال بانوان با حضور ۲۳ تیم در ۴ گروه از ۴ لغایت ۱۵ شهریور ۹۵ برگزار می شود و زمانبندی این مسابقات به شرح زیر خواهد بود:

گروه A: تایلند، میانمار، اردن، گوام، لائوس و پاکستان / میزبان: چونبوری تایلند

گروه B: کره جنوبی، هند، فیلیپین، مالزی و جزایر ماریانا / میزبان: متعاقباً اعلام خواهد شد.

گروه C: ایران، چین تایپه، بنگلادش، امارات، قرقیزستان و سنگاپور / میزبان: داکا بنگلادش

گروه D: ازبکستان، استرالیا، ویتنام، هنگ کنگ، فلسطین و عراق / میزبان: هانوی ویتنام

۴ شهریور ۹۵:

گروه D: استرالیا – فلسطین / ساعت ۱۰:۳۰، زمین شماره ۱ YFTC

گروه D: هنگ کنگ – عراق / ساعت ۱۲:۳۰، زمین شماره ۱ YFTC

گروه D: ویتنام – ازبکستان / ساعت ۱۳:۳۰، زمین شماره ۱ YFTC

۶ شهریور ۹۵:

گروه A: گوام – پاکستان / ساعت ۱۳:۳۰، استادیوم ایناتیتوت

گروه A: اردن – تایلند / ساعت ۱۶:۳۰، استادیوم چونبوری

گروه A: میانمار – لائوس / ساعت ۱۶:۳۰، استادیوم ایناتیتوت

گروه C: چین تایپه – قرقیزستان / ساعت ۹:۳۰، استادیوم ملی بانگاباندو

گروه C: امارات – سنگاپور / ساعت ۱۳:۳۰، استادیوم ملی بانگاباندو

گروه C: بنگلادش – ایران / ساعت ۱۶:۳۰، استادیوم ملی بانگاباندو

گروه D: استرالیا – هنگ کنگ / ساعت ۱۰:۳۰، زمین شماره ۱ YFTC

گروه D: ازبکستان – فلسطین / ساعت ۱۲:۳۰، زمین شماره ۱ YFTC

گروه D: ویتنام – عراق / ساعت ۱۳:۳۰، زمین شماره ۱ YFTC

۷ شهریور ۹۵:

گروه B: فیلیپین – هند

گروه B: جزایر ماریانا – مالزی

۸ شهریور ۹۵:

گروه A: میانمار – گوام / ساعت ۱۳:۳۰، استادیوم ایناتیتوت

گروه A: تایلند – لائوس / ساعت ۱۶:۳۰، استادیوم چونبوری

گروه A: اردن – پاکستان / ساعت ۱۶:۳۰، استادیوم ایناتیتوت

گروه C: ایران – قرقیزستان / ساعت ۹:۳۰، استادیوم ملی بانگاباندو

گروه C: چین تایپه – امارات / ساعت ۱۳:۳۰، استادیوم ملی بانگاباندو

گروه C: بنگلادش – سنگاپور / ساعت ۱۶:۳۰، استادیوم ملی بانگاباندو

گروه D: ازبکستان – هنگ کنگ / ساعت ۱۰:۳۰، زمین شماره ۱ YFTC

گروه D: عراق – استرالیا / ساعت ۱۲:۳۰، زمین شماره ۱ YFTC

گروه D: فلسطین – ویتنام / ساعت ۱۳:۳۰، زمین شماره ۱ YFTC

۹ شهریور ۹۵:

گروه B: مالزی – کره جنوبی

گروه B: جزایر ماریانا – فیلیپین

۱۰ شهریور ۹۵:

گروه A: لائوس – اردن / ساعت ۱۳:۳۰، استادیوم ایناتیتوت

گروه A: پاکستان – میانمار / ساعت ۱۶:۳۰، استادیوم ایناتیتوت

گروه A: تایلند – گوام / ساعت ۱۶:۳۰، استادیوم چونبوری

گروه C: سنگاپور – چین تایپه / ساعت ۹:۳۰، استادیوم ملی بانگاباندو

گروه C: ایران – امارات / ساعت ۱۳:۳۰، استادیوم ملی بانگاباندو

گروه C: قرقیزستان – بنگلادش / ساعت ۱۶:۳۰، استادیوم ملی بانگاباندو

۱۱ شهریور ۹۵:

گروه B: کره جنوبی – جزایر ماریانا

گروه B: هند – مالزی

گروه D: عراق – ازبکستان / ساعت ۱۰:۳۰، زمین شماره ۱ YFTC

گروه D: هنگ کنگ – فلسطین / ساعت ۱۲:۳۰، زمین شماره ۱ YFTC

گروه D: استرالیا – ویتنام / ساعت ۱۳:۳۰، زمین شماره ۱ YFTC

۱۳ شهریور ۹۵:

گروه A: گوام – لائوس / ساعت ۱۳:۳۰، استادیوم ایناتیتوت

گروه A: پاکستان – تایلند / ساعت ۱۶:۳۰، استادیوم چونبوری

گروه A: میانمار – اردن / ساعت ۱۶:۳۰، استادیوم ایناتیتوت

گروه B: هند – جزایر ماریانا

گروه B: فیلیپین – کره جنوبی

گروه C: سنگاپور – ایران / ساعت ۹:۳۰، استادیوم ملی بانگاباندو

گروه C: امارات – قرقیزستان / ساعت ۱۳:۳۰، استادیوم ملی بانگاباندو

گروه C: چین تایپه – بنگلادش / ساعت ۱۶:۳۰، استادیوم ملی بانگاباندو

گروه D: فلسطین – عراق / ساعت ۱۰:۳۰، زمین شماره ۱ YFTC

گروه D: ازبکستان – استرالیا / ساعت ۱۲:۳۰، زمین شماره ۱ YFTC

گروه D: ویتنام – هنگ کنگ / ساعت ۱۳:۳۰، زمین شماره ۱ YFTC

۱۵ شهریور ۹۵:

گروه A: لائوس – پاکستان / ساعت ۱۳:۳

۰، استادیوم ایناتیتوت

گروه A: اردن – گوام / ساعت ۱۶:۳۰، استادیوم ایناتیتوت

گروه A: تایلند – میانمار / ساعت ۱۶:۳۰، استادیوم چونبوری

گروه B: مالزی – فیلیپین

گروه B: کره جنوبی – هند

گروه C: بنگلادش – امارات / ساعت ۹:۳۰، استادیوم ملی بانگاباندو

گروه C: ایران – چین تایپه / ساعت ۱۳:۳۰، استادیوم ملی بانگاباندو

گروه C: قرقیزستان – سنگاپور، ساعت ۱۶:۳۰، استادیوم ملی بانگاباندو

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *