دختران فوتبالیست مازنی آماده حضور در لیگ برتر+گزارش تصویری/عکاس رضا وریجی

اختصاصی نسیم ورزش:تیم فوتبال بانوان سپیدار قائمشهر که به مقام نائب قهرمانی لیگ دسته ۱ دست یافته بود و توانست جواز حضور در لیگ برتر بانوان کشور را کسب کند،درحال آماده سازی و تدارک حضور در این رقابت ها است.

به گزارش خبرنگار نسیم ورزش:بعد از یک دهه،قائمشهر صاحب تیمی در سطح اول فوتبال بانوان کشور شد.تیم فوتبال سپیدار قائمشهر که درحال آماده سازی برای حضور در لیگ برتر فوتبال بانوان کشور است،با مشکلات مالی روبروست و با وجود زمان اندک تا شروع این رقابت ها هنوز اسپانسری برای حضور در لیگ برتر این تیم را حمایت نمی کند.

سارا آذری سرمربی سپیدار قائمشهر با بیان اینکه،۹۰ درصد تیم را بازیکنان بومی و مازنی تشکیل می دهند افزود:از مسئولین شهری و استانی انتظار داریم تا تنها نماینده استان مازندران را در سطح اول فوتبال بانوان کشور بیشتر حمایت کنند تا بتوانیم حضور خوبی در این رقابت ها داشته باشیم.

وی تصریح کرد:لیگ برتر بانوان از سطح بالایی برخوردار است و تیم ها با تمام توان پا به مسابقات می گذارند،دختران تیم سپیدار هم با انگیزه و پر انرژی در حال انجام تمرینات پیش فصل برای حضور قوی در این رقابت ها هستند تا بتوانند نماینده شایسته ای برای استان مازندران باشند،به همین جهت از مسئولین خواهش دارم تا نگاه ویژه ای به این تیم فوتبال بانوان داشته باشند.

این مربی جوان در پایان گفت:امیدوارم به یاری خداوند و کمک مسئولین و تلاش و انگیزه بالای دختران جوان مازندرانی و چند بازیکن غیر بومی بتوانیم فصل خوبی را در لیگ سپری کنیم و بتوانیم از نام مازندران و بانوان مازندرانی به خوبی دفاع کنیم.

نام این تیم از منطقه ای در سوادکوه که  سپیدارگُله نامیده می شود گرفته شده است.

با آرزوی موفقیت برای تیم سپیدار مازندران(قائمشهر) و دختران جوان و با انگیزه این تیم در لیگ برتر فوتبال بانوان کشور.

خبر و تصاویر:رضا وریجی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو