دبیر کمیته فنی هیأت ورزش‌های رزمی مازندران معرفی شد

 

نسیم ورزش: دبیر کمیته فنی هیأت ورزش‌های رزمی مازندران در نشست اعضای کمیته فنی ورزش‌های رزمی در شهرستان آمل معرفی شد.

خبرگزاری فارس: دبیر کمیته فنی هیأت ورزش‌های رزمی مازندران معرفی شد

 اعضای کمیته فنی ورزش‌های رزمی استان مازندران بعدازظهر امروز در این شهرستان گردهم آمدند تا به بررسی آخرین فعالیت‌ها و عملکرد مسئولان در بخش‌های مختلف بپردازند.

در این نشست ۶ عضو کمیته فنی هیئت ورزش‌های رزمی مازندران که به تازگی با اعطای حکم مسئولیت فعالیت خود را آغاز کردند، به بررسی فعالیت رسته‌های مختلف ورزش رزمی در شهرهای مازندران پرداختند.

علی شکری‌پور از پیشکسوتان و مربیان رشته ورزشی هاپکیدو از شهرستان آمل در این نشست هم‌اندیشی به عنوان دبیر کمیته فنی هیأت ورزش‌های رزمی مازندران انتخاب شد.

شکری‌پور متولد سال ۱۳۵۴ است و فعالیت‌های رزمی خود را در سال ۱۳۶۰ آغاز کرده است، این مربی علاوه بر فعالیت در رشته‌های رزمی در رشته‌های والیبال، فوتبال، کشتی و بوکس فعالیت داشته و در سال ۱۳۷۰ وارد هنر رزمی هاپکیدو شده است و با کسب مهارت‌های لازم به کمربند مشکی دست یافته و عنوان‌های مختلفی در رقابت‌های کشوری و استانی دارد.

به گزارش فارس، اعضای کمیته فنی ورزش‌های رزمی استان مازندران در ادامه نشست امروز استقرار دفتر این کمیته در شهرستان آمل را مصوب کردند.

همچنین مقرر شد: اعضای کمیته فنی هیأت ورزش‌های رزمی مازندران پس از سه جلسه غیبت در جلسات، از عضویت در این کمیته فنی خارج و افراد توانمند جایگزین شوند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو