داور مازندرانی ، بازی های آسیایی جاکارتا ۲۰۱۸ را سوت می زند

نسیم ورزش : سید حمیدرضا هاشمی با دعوت رسمی فدراسیون ژیمناستیک آسیا قضاوت مسابقات بازی های آسیایی جاکارتا ۲۰۱۸ را برعهده می گیرد.

بازی های آسیایی جاکارتا

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری و تحلیلی نسیم ورزش٬ با دعوت رسمی فدراسیون ژیمناستیک آسیا سید حمیدرضا هاشمی داور برجسته مازندرانی عازم مسابقات آسیایی جاکارتا ۲۰۱۸ می شود .
هاشمی داور بین المللی ژیمناستیک هنری مردان از تاریخ ۲۷ مرداد الی ۱۱ شهریور ماه سال جاری در شهر جاکارتا قضاوت این دوره از مسابقات را عهده می گیرد.
این داور برجسته به خاطر عملکرد خوبش در دوره های گذشته از قبیل مسابقات قهرمانی مردان آسیا که در بانکوک در سال ۲۰۱۷ برگزار گردید مورد توجه فدارسیون ژیمناستیک آسیا برای قضاوت در بازی های آسیایی جاکارتا قرار گرفت .
در ادامه گفتنی است ،ژیمناست نخبه مازندرانی ، نماینده ایران در مسابقات بازی های آسیایی جاکارتا ۲۰۱۸ خواهد بود


سامان مدنی ، ژیمناست نخبه مازندرانی در لیست نهایی نماینده های ایران برای شرکت در مسابقات بازی های آسیایی جاکارتا ۲۰۱۸ قرار گرفت .
نماینده مازندران در اردوی تیم ملی پس از ۱۰ مرحله اردو و مسابقات انتخابی توانست توجه کادر فنی تیم ملی را برای حضور در این دوره از مسابقات جلب کند و در لیست نهایی نمایندگان ایران قرار بگیرد .
سامان مدنی به همراه سعیدرضا کیخا ، مهدی احمدکهنی و محمدرضا خسرونژاد نمایندگان ایران دوشنبه ۲۹ مرداد ماه سال جاری مسابقات خود را در این دوره از رقابت‌ها آغاز خواهند کرد. هجدهمین دوره بازی‌های آسیایی جاکارتا از ۲۷ مرداد تا ۱۱ شهریور در ۳۴ رشته ورزشی و در دو شهر جاکارتا و پالمبنگ برگزار خواهد شد .
سامان مدنی ژیمناست خوب استان با کسب سه مدال در مسابقات اسلوونی و افزودن آن به مدال بازی های کشورهای اسلامی صاحب چهار مدال ارزشمند جزو پر مدال ترین ورزشکاران مازندران در سال گذشته بوده است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو