داور باید سه بازیکن تیم پارسه تهران را اخراج می کرد/ تماشاگران بابلی به خوبی از تیم شهرشان حمایت کردند

نسیم ورزش: سرمربی تیم خونه به خونه مازندران گفت: هادی حاج عباسی داوردیدار تیم های خونه به خونه مازندران وپارسه تهران درشرایطی که می توانست سه بازیکن تیم پارسه تهران را اخراج کند، این کار را نکرد و به راحتی از کنار آن گذشت.اکبر میثاقیان

اکبرمیثاقیان پس از پیروزی تیمش خونه به خونه مازندران برابر تیم پارسه تهران درچارچوب هفته پنجم مسابقات لیگ دسته یک باشگاه های کشور که درورزشگاه هفت تیربابل برگزارشد،  افزود: حرکت تک به تک بازیکن ما با دروازه بان تیم پارسه که مدافع میانی این تیم با خطای کاملا عمدی او را سرنگون کرد ، داور فقط به دادن کارت زرد بسنده کرد درحالی که کارت قرمز برای بازیکن حریف صد درصد بود.
وی ادامه داد: درصحنه دیگری که پنالتی از سوی داور برای تیم ما اعلام شد، بازیکن تیم پارسه کاملا بازیکن ما را نقش بر زمین کرد ودراین صحنه هم همه ما تصور کارت قرمز از داور را داشتیم که داور ازاین مورد هم گذشت.
سرمربی تیم خونه به خونه مازندران با اشاره به مصدومیت شدید یکی از بازیکنان تیمش که برخورد شدید بازیکن حریف رخ داد، تصریح کرد: داور مسابقه دراین صحنه هم می توانست به بازیکن تیم پارسه کارت قرمز مستقیم نشان دهد.
میثاقیان با بیان اینکه داوری هادی حاج عباسی دراین مسابقه می توانست با اخراج بازیکنان تیم حریف درنتیجه بازی تاثیرگذار باشد، اضافه کرد: درهرحال این اتفاق طور دیگری رقم خورد وبا با تلاش وجنگندگی بازیکنان ما صاحب پیروزی و۳ امتیاز ارزشمند خانگی شدیم.
وی از حضور پرشور هواداران تیم خونه به خونه وحمایت از تیمش در بازی برابر پارسه تهران تشکر کرد وادامه داد: امروز تماشاگران بابلی به خوبی از تیم شهرشان حمایت کردند وبا حمایت وتلاش بچه به ۳ امتیاز رسیدیم.
سرمربی تیم خونه به خونه مازندران با بیان اینکه تداوم موفقیت های این تیم با حمایت مسئولان استانی وشهرستان وهمراهی هواداران این تیم محقق خواهد شد، یادآورشد: تلاش کادر فنی وبازیکنان تیم ، تداوم این موفقیت ها وکسب جایگاه های بالای جدول در بازیهای آینده است.
هادی حاج عباسی به همراه عسگر محمدی، قاسم بهاری، سجاد لطافتی کار داوری دیدار تیم های خونه به خونه مازندران وپارسه تهران را برعهده داشتند.
دو تیم خونه به خونه مازندران و نفت مسجید سلیمان در چارچوب هفته سوم مسابقات لیگ دسته یک فوتبال باشگاه های کشور، عصر شنبه ودر حضور حدود چهارهزار تماشاگر در ورزشگاه هفت تیر بابل به مصاف هم رفتند که در نهایت تیم خونه به خونه با نتیجه ۲ بر صفر موفق به شکست حریف خود شد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *