دانش آموزان مازندرانی مقام دوم مسابقات جهانی نقاشی سلامت را کسب کردند

 

 

نسیم ورزش: معاون تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش مازندران از کسب مقام دوم جهانی توسط دانش آموزان مازندرانی در مسابقه نقاشی هفته سلامت خبر داد.95
 

سید علی ساداتی افزود: فاطمه زهرا سوادکوهی و فاطمه رضازاده شهابی از شهرستان بابل به ترتیب در گروه های سنی ۹-۸ و ۱۸-۱۶ سال توانستند به عنوان تنها برندگان ایرانی در رویداد به این مقام دست یابند.

وی ادامه داد: این مسابقات با محوریت شعار سازمان جهانی بهداشت در سال ۲۰۱۵ با عنوان ایمنی غذا از مزرعه تا سفره در دفتر مدیترانه شرقی واقع در کشور مصر داوری شد.

ساداتی او ضمن اظهار خرسندی و تبریک به عموم شهروندان ماز ندرانی خاطر نشان کرد:دانش آموزان این استان طی هفت سال متوالی موفق به کسب رتبه در سطح جهانی شدند.

معاون آموزش و پرورش مازندران همچنین اضافه کرد: طی دو سال متوالی دانش آموزان مازندرانی به عنوان تنها برندگان ایرانی این مسابقه جهانی حائز رتبه برتر شده اند.

ساداتی یاد آور شد:مراسم قدردانی و اهداء لوح افتخار و جوائز به این دو دانش آموز برنده جهانی و ایرانی فردا هفتم اردیبهشت ماه همزمان با هفته سلامت در گردهمایی بزرگ کارشناسان و مراقبان سلامت مدارس استان با حضور مسوولان استانی در اردوگاه شهدای دانش آموزی شهرستان ساری برگزار می شود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *