دانشگاه شمال آمل میزبان مرحله دوم مسابقات زیرگروه فوتسال کشور شد

نسسیم ورزش:  دبیر سازمان لیگ فوتسال کشور، از برگزاری مرحله دوم رقابتهای زیرگروه فوتسال باشگاه های کشور روزهای هفتم وهشتم خردادماه به میزبانی تیم دانشگاه شمال آمل خبر داد.
87

آرش جابری در حاشیه بررسی امکانات دانشگاه شمال آمل گفت: مرحله دوم مسابقات زیرگروه فوتسال باشگاه های کشور با حضور ۱۶ تیم صعود کرده از مرحله مقدماتی این مسابقات برگزار می شود.

وی افزود: دانشگاه شمال آمل میزبانی یکی از گروه ها است وچهار تیم برای صعود یکی از آنها به نیمه نهایی این رقابتها با هم تلاش می کنند.

دبیرسازمان لیگ فوتسال کشور با اشاره به اینکه دانشگاه شمال آمل روزهای ۱۹ اردیبهشت ماه تا ۲۳ اردیبهشت ماه میزبان پنج تیم گروه یک مرحله مقدماتی این رقابتها بوده است، تصریح کرد: در پایان رقابت پنج روزه در آمل تیم مجموعه ورزشی دانشگاه شمال آمل به همراه نماینده گرگان به جمع ۱۶ تیم پایانی صعود کرد و با توجه به میزبانی خوب مرحله مقدماتی سازمان لیگ با درخواستی میزبانی برای مرحله دوم این تیم موافقت کرد.

جابری تصریح کرد: درنهایت دو تیم برتر مسابقات زیرگروه به رقابتهای فصل آینده مسابقات لیگ دسته دوم فوتسال باشگاه های کشور صعود خواهند کرد که مسابقات لیگ دسته دوم نیز از اسفندماه برگزار می شود.

وی همچنین درخصوص برگزاری تورنمنت چهارجانبه فوتسال آمل با حضور تیم ملی امید در این شهرستان گفت: تاکنون نامه رسمی برای برگزاری این تورنمنت در آمل به کمیته فوتسال کشور ارسال نشده است.

جابری اضافه کرد: این کمیته مخالف برگزاری مسابقات مختلف تحت هر عنوانی نیست اما نامه نگاری که نیاز به اطلاع ویا برنامه ریزی کمیته فوتسال کشور است باید اقدام وانجام شود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *