دانشگاه بهترین فرصت برنامه‌ریزی‌های اصولی در سلامتی جسم و جان جوانان است

نسیم ورزش: رئیس هیئت ورزش‌های دانشگاهی مازندران گفت: دانشگاه بهترین فرصت برنامه‌ریزی‌های اصولی در سلامتی جسم و جان جوانان است و انتظار می‌رود مسئولان در این مهم از ورزش دانشجویان غافل نشوند.

حسین ذبیحی  در جمع خبرنگاران گفت: همه مسئولان علاقه‌مند هستند که ورزش‌های دانشگاهی توسعه یابد، ولی تاکنون اقدام مفیدی انجام نشده است.

 

 وی، با بیان اینکه ورزش دانشگاهی بسیار محروم و مظلوم واقع شده است و با اشاره به تاثیر ورزش در میان دانشجویان، اظهار کرد: با توجه به اینکه مسئولان عالی کشور دغدغه سلامتی جوانان را دارند ولی شاهد آمار و ارقام نگران‌کننده‌ای از مصرف مواد مخدر در میان دانشجویان هستیم.

 
وی افزود: راه‌حل این مشکل آموزش لازم و ترویج ورزش است زیرا با سوق دادن جوانان دانشجو به‌سمت ورزش می‌توانیم در سلامت جسم و روح آنان گام‌های مهمی برداریم.

 

رئیس هیئت ورزش‌های دانشگاهی مازندران تصریح کرد: اعتباری که در ورزش‌های دانشگاهی وجود دارد، از بسیاری از نهادها بیشتر است ولی نمی‌توان شاهد تغییرات چشم‎گیر در آن بود.

 

ذبیحی خاطرنشان کرد: برای موفقیت در ورزش همگانی باید مهندسی ورزشی را ترسیم کرد و همگام در راستای سه ضلع دولت، دانشگاه و دانشجو گام برداشت تا با دستگاه‌های اجرایی و نهادهای علمی هم‌دلی و هم‌زبانی داشته باشیم.

 
رئیس هیئت ورزش‌های دانشگاهی مازندران خاطرنشان کرد: یکی از اهداف هیئت ورزش‌های دانشگاهی استفاده بهینه از ظرفیت‌ها و امکانات ورزشی دیگر دانشگاه‌ها است که در صورت تحقق این هدف شاهد استفاده کامل دانشجویان از ظرفیت و امکانات ورزشی دانشگاه‌ها هستیم.

 

ذبیحی در پایان گفت: همه مسئولان علاقه‌مند هستند که ورزش‌های دانشگاهی توسعه یابد ولی تاکنون اقدام مفیدی انجام نشد.

 

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو