دانشجویان هندبالیست آذربایجان شرقی و همدان مقابل حریفان پیروز شدند

 
نسیم ورزش: هندبالیست‌های آذربایجان شرقی و همدان در مسابقات هندبال دسته دو پسران دانشگاه آزاد اسلامی توانستند رقبای خود را با شکست بدرقه کنند.

دومین روز مسابقات هندبال دسته دو پسران دانشگاه آزاد اسلامی به میزبانی مازندران در حال برگزاری است.

عصر امروز در این رقابت‌ها چهار تیم آذربایجان غربی، همدان، کرمان و آذربایجان شرقی با هم به رقابت پرداختند.

 
در دیدار نخست هندبالیست‌های آذربایجان شرقی با نتیجه ۲۰ بر ۱۵ بر کرمان پیروز شد و آذربایجان غربی با نتیجه ۱۳ بر ۱۶ مغلوب همدان شد.

در مسابقه تیم‌های آذربایجان غربی و همدان ۲۹ گل به ثمر رسید که در آن تیم همدان با مربیگری آقاخانی موفق شد حریف خود را با اختلاف سه امتیاز و نتیجه ۱۶ بر ۱۳ شکست دهد.

تیم آذربایجان غربی با این شکست از دوره مسابقات حذف شد و برای کسب مقام سوم و چهارم گروه باید فردا به رقابت بپردازد و در این بازی رضا سمائی و فرزاد امامی با زدن پنج گل بهترین بازیکن میدان لقب گرفتند.

در بازی دوم هم رقابت بین شاگردان هاشمی از تیم آذربایجان شرقی و علی مرادی از کرمان انجام شد که شاگردان مرادی در جدالی تنگاتنگ طی نیمه نخست موفق شدند با اختلاف تنها یک امتیاز و نتیجه ۹ بر هشت شاگردان هاشمی را شکست دهند ولی در نیمه دوم آذربایجانی‌ها با استفاده از فرصت‌های طلایی و اخراج دقیقه یک علی مهدی‌زاده بازیکن شماره ۱۱ کرمان بازی را به نفع خود به پایان رساندند تا با نتیجه ۲۰ بر ۱۵ پیروز شوند.

در این بازی شهاب صادقی شماره ۱۰ تیم آذربایجان شرقی با هشت گل زده و مهدی آزاد منجیری شماره ۲۲ تیم کرمان با ۹ گل زده بهترین بازیکنان میدان شدند.

گفتنی است با پایان روز دوم مسابقات دسته دو هندبال برادران دانشگاه آزاد اسلامی تیم‌های خراسان رضوی، خوزستان، آذربایجان شرقی و همدان به پیروزی رسیدند.

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو