دانشجویان مازندرانی در انتظار اعزام به کره

نسیم ورزش: رئیس هیئت هیات تکواندو استان مازندران، گفت: سروش احمدی و جواد امیری از دانشجویان مازندرانی که در اردو تیم به سر می برند آماده حضور در بیست و هشتمین دوره مسابقات دانشجویان جهان می شوند.

14

 

فیض‌الله نفجم  اظهار داشت: مسابقات تیم ملی پوشان کشورمان از روز شنبه  ۱۳ تیر ماه آغاز می شود و در  دو بخش پومسه و کیوروگی انجام می گیرد، ۱۶ و ۱۷ تیرماه آغار رقابت های پومسه روها و از سومین روز ۱۸ تیرماه تکواندوکاران بخش کیوروگی به شیاپ جانگ خواهند رفت.

وی ادامه داد: قرعه کشی  و هماهنگی داوران کیوروگی در تاریخ ۱۵ تیر ماه روز دوشنبه انجام خواهد شد.

نفجم، تصریح کرد: سروش احمدی تکواندوکار  شهرستان لاریم از توابع مازندران که تکواندو را از نونهالی نزد حبیب فتاحی آموخت استارت قهرمانی هایش را از رده نوجوانی آغاز و مدال طلای قهرمانی کشور نوجوانان سال ۹۲ را دشت کرد و دومین مدال طلا خود را در رده سنی جوانان بزرگسالان در مسسابقات قهرمانی کشور ۹۳ در آبادان بدست آورد.

این تکواندوکار در اردوهای اعزامی به مسابقات  ارتش های جهان ۲۰۱۴  حضور داشته و اوج درخشش فنی سروش با حضور دربازی های  لیگ نقش جهان سال  ۹۲ و لیگ برتر سال  ۹۳ بوده آوازه سروش  تکواندوکار وزن سوم مازندرانی به گوش رسید.

رئیس هیئت هیات تکواندو استان مازندران گفت: جواد امیری تکواندوکاری از خطه سبز سوادکوه مازندران که از شاگردان سعید قلی نژاد بوده عضو تیم ملی نوجوانان اعزامی به مسابقات آسیایی ویتنام هوشه مینه که مدال نقره آسیا را بدست آورد و پس از آن  مدال طلا جام باشگاه ها آسیا ۲۰۱۴، مدال نقره جام باشگاه ها آسیا ۲۰۱۵ ، مدال طلا قهرمانی کشور آبادان ۹۳ و سابقه حضور در لیگ برتر دانشگاه آزاد را به کارنامه موفق ورزشی خود افزود.
وی ادامه داد:  ورزشکاران مازندرانی در وزن دوم و سوم ترکیب تیم ملی دانشجویان کشورمان به مسابقات کره جنوبی قرار دارند که  چهارشنبه  چهارمین روز از این رقابت ها ۱۹ تیرماه شاهد رقابت های وزن ۵۸- کیلو جواد امیری و ۲۱ تیرماه در ششمین روز این جدال، سروش احمدی در وزن ۶۳- کیلوگرم خواهیم بود.
 گفتنی است با بیان اینکه بیست و هشتمین دوره از مسابقات دانشجویان جهان طی روزهای ۱۶ تا ۲۲ تیر ماه به میزبانی “گوانگجو” کره جنوبی برگزار خواهد شد

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو