دادستان مرکز مازندران به عنوان قاضی نمونه کشور برگزیده شد

نسیم ورزش : دادستان عمومی و انقلاب مرکز مازندران به عنوان قاضی نمونه کشور مورد تقدیر قرار گرفت.

 

قاضی نمونه کشور

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی نسیم ورزش و به نقل از روابط عمومی دادگستری کل استان مازندران، حجت الاسلام والمسلمین محمدعلی تقوی فرد رئیس کل دادگستری استان، صبح امروز پنجشنبه ۱۳ مهرماه در جمع کارکنان قضایی و اداری دادسرای مرکز استان با اشاره به آیاتی از قرآن کریم به ارزش والای جایگاه انسان اشاره کرد و افزود: ارزش هر انسان به کردار و اخلاق او بستگی دارد.

 

این مقام قضایی همچنین ترک محرمات و انجام واجبات را مورد تاکید ویژه قرار داد و گفت: انجام اعمال صالح در افزایش قیمت انسان نزد خداوند متعال مهم و موثر خواهد بود.

 

در ادامه جلسه لوح تقدیر قاضی نمونه کشور با امضای ریاست معزز قوه قضاییه، توسط رئیس کل دادگستری استان به دادستان عمومی و انقلاب مرکز مازندران اهداء شد.

 

در متن تقدیر آیت ا… آملی لاریجانی از حجت الاسلام والمسلمین اسدا… جعفری آمده است: تکریم قاضی، تکریم حق و عدالت است و پاسداشت از مقام قضا، قدردانی از شاهد همیشگی قسط و عدل و قدردانی از انسان هایی است که در راه کرامت انسانی و ترویج اندیشه های عدالت طلبانه و احقاق حق از هیچ تلاشی دریغ نمی ورزند. اینجانب ضمن گرامیداشت هفته قوه قضاییه و یاد و خاطره شهید آیت ا.. دکتر بهشتی از زحمات و تلاش های خالصانه حضرتعالی تقدیر و تشکر می نمایم. امید است در راه اعتلا و تحقق اهداف مقدس نظام اسلامی موفق و موید باشید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو