خیران آملی از مرد مدال‌‎آور کشتی فرنگی المپیک تجلیل کردند

خیران آملی از مرد مدال‌‎آور کشتی ، قاسم رضایی مرد طلایی کشتی فرنگی در المپیک ۲۰۱۲ لندن و دارنده مدال برنز المپیک ۲۰۱۶ برزیل قدردانی کردند.

 

خیران آملی از مرد مدال‌‎آور کشتی

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی نسیم ورزش ، خیران و مردم این شهرستان از پهلوان قاسم رضایی مرد طلایی کشتی فرنگی در المپیک ۲۰۱۲ لندن و دانده مدال برنز المپیک ۲۰۱۶ برزیل قدردانی کردند.

مراسم آغاز هشتمین سال تأسیس مجمع خیرین شهرستان آمل شعبه ۲  شامل ۱۲ روستای پایین خیابان لیتکوه قبل از ظهر امروز برگزار شد که قاسم رضایی و ناصر نصری رئیس اداره ورزش و جوانان آمل مهمان ویژه این مراسم بودند.

مرد طلایی کشتی فرنگی المپیک در جمع خیران اظهار کرد: کار برای خدمت به فقرا و نیازمندان جامعه بسیار ارزشمند و پسندیده است.

* باید همه افراد جامعه نسبت به نیازمندان احساس مسؤولیت کنند

قاسم رضایی افزود: همه افراد جامعه باید نسبت به نیازمندان احساس مسؤولیت کنند تا بتوانیم برای فقرزدایی گام‌های بزرگی برداریم.

این قهرمان جهانی با اشاره به اینکه یاری‌رسانی به نیازمندان و گره‌گشایی از مشکلات بی‌شمار آنها شیرین است، گفت: وجود مجمع خیران برای جامعه بسیار مهم است و از نیازهای امروز محسوب می‌شود.

رضایی بیان کرد: افرادی که از توان مالی مطلوبی برخوردار هستند باید بیشتر از گذشته به امر توجه نیازمندان بپردازند و دست یاری نیازمندان را به گرمی بفشارند.

رئیس هیأت مدیره مجمع خیرین شهرستان آمل شعبه ۲ در این مراسم، اظهار کرد: خیران می‌توانند با دست توانای خود دست نیازمندان را بگیرند.

حمید فضلی افزود: اهداف مختلف این مجمع در چند بخش تقسیم‌بندی شده که در اساس‌نامه آمده است.

وی با بیان اینکه در زمینه اختصاص کمک هزینه درمان و پزشکی به بیماران نیازمند برای عملیات درمانی و جراحی اقدامات خوبی انجام شد، تصریح کرد: بیماران نیازمند عضو این مجمع از قبل شناسایی شده و کمک‌رسانی به آنها انجام می‌شود البته برخی افراد طی نامه‌ای به مجمع معرفی شده و در جلسات مختلف درخواست آنها بررسی و اجرایی می‌شود.

* خیران آملی برای فقرزدایی گام‌های بلندی برمی‌دارند

رئیس هیأت مدیره مجمع خیرین آمل شعبه ۲ بیان کرد: اعطای کمک هزینه نقدی به نیازمندان، توزیع سبد غذایی، خرید لباس و کمک هزینه تحصیلی دانش‌آموزان و دانشجویان بی‌بضاعت، کمک هزینه ورزشی، کمک‌های بهداشتی و درمانی، تهیه جهیزیه عروس و جلسات با اهالی ۱۲ روستا از دیگر برنامه‌ها بوده است.

وی با اعلام اینکه در زمینه عملیات عمرانی برای بسیاری از نیازمندانی که از نعمت استفاده از گاز طبیعی محروم بودند گازکشی منازل انجام شد، گفت: در جشن گلریزان سال گذشته مبلغ ۱۸ میلیون و ۲۳۷ هزار تومان جمع‌آوری شد که مبلغ ۱۶ میلیون و ۹۴۵ هزار تومان در بخش‌های مختلف به نیازمندان اختصاص یافته و از دوره گذشته مانده مالی ۶۳۵ هزار تومان بود.

فضلی یادآور شد: در بخش دانشجویی و دانش‌آموزی مبلغ ۵ میلیون تومان هزینه شد همچنین در زمینه بهداشت و درمان ۲ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان، کمک هزینه مالی و جهیزیه عروس ۴ میلیون و ۹۰۹ هزار تومان و کمک هزینه اختصاص سبدهای غذایی یک میلیون و ۵۵۹ هزار تومان هزینه داشتیم.

رئیس هیأت مدیره مجمع خیرین آمل شعبه ۲ با اعلام اینکه علیرضا پهلوانی مدیرعامل این مجمع است، ادامه داد: مدیر مالی مجموعه روح‌الله فامیلی و بخش آگهی به مصطفی ملاری سپرده شد، همچنین حیدر خسروی، علی خسروی، نعمت شعبانی و یحیی فضلی از اعضای هیأت مدیره هستند.

* کمک ۱۸۰ میلیون ریالی خیران به نیازمندان آملی

 در جشن گلریزان و مراسم آغاز هشتمین سال تأسیس مجمع خیرین شهرستان آمل شعبه ۲ مبلغ ۱۸۰ میلیون ریال از سوی خیران کمک‌رسانی شد.

علاوه بر قدردانی از دارنده مدال برنز رقابت‌های المپیک ۲۰۱۶ برزیل، برگزاری موسیقی سنتی و بومی محلی، تک‌نوازی با نی و نوای مازندرانی از دیگر برنامه‌های متنوع بود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو