خونه به خونه پیروز در جام حذفی فوتبال کشور

خونه به خونه مازندران رقابت های فوتبال جام حذفی کشور گرامیداشت آزادسازی خرمشهر را یک پیروزی خانگی آغاز کرد.

خونه به خونه

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی نسیم ورزش ، تیم خونه به خونه مازندران عصر جمعه و در حضور بیش از سه هزار تماشاگر در ورزشگاه شهدای هفت تیر بابل میزبان شاهین بندرعامری بوشهر بود نهایت میهمان گمنام خود را با شکست ۲ بر صفر بدرقه کرد.
خونه به خونه این مسابقه را با حمایت و تشویق پرشور تماشاگران بابلی آغاز کرد و توانست مزد تلاش های خود را در دقیقه ۲۳ کسب کند.
گل نخست تیم خونه به خونه توسط ‘ روح الله باقری ‘ مهاجم آماده این روزهای بابلی ها روی پاس عمقی ‘ سعید صادقی’ به ثمر رسید.
شاگردان ‘ علیرضا مرزبان ‘ در تیم خونه به خونه مازندران پس به ثمر رساندن گل نخست مسابقه نیز با حمایت بی امان هواداران خود بر شدت حملات در این نیمه افزودند و پیش از به صدادر آمدن صوت داور در نیمه نخست ، به گل دوم خود رسیدند.
گل دوم خونه به خونه هم توسط روح الله باقری وارد دروازه نماینده بوشهر شد.
در نیمه دوم این مسابقه ۲ تیم بازی متعالی را به نمایش گذاشتند و اندک موقعیت نصف و نیمه ۲ تیم گلی را به همراه نداشت و در نهایت این مسابقه با پیروزی ۲ بر صفر خونه به خونه به پایان رسید.
تیم دسته یکی خونه به خونه مازندران روز جمعه هفته آینده در رقابت های جام حذفی فوتبال کشور به مصاف تیم ایرانجوان بوشهر می رود.
تیم خونه به خونه به همراه نساجی ۲ نماینده فوتبال مازندران در رقابت های لیگ دسته یک باشگاههای کشور حضور دارند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو