خونه به خونه و همشهریانم افتخارم هستند ولی آنها شرایط مرا درک کنند

رامین رضائیان بازیکن سابق تیم فوتبال پرسپولیس گفت: در آستانه بازی های مقدماتی لیگ دسته اول فوتبال کشور نمی توانم به خونه به خونه بروم.

رامین رضائیان

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری ورزشی نسیم ورزش به نقل از سایت رسمی باشگاه،رامین رضائیان اظهار داشت: تیم خونه به خونه و بابل با توجه به اینکه همشهریانم هستند در قلبم جا دارند و برای همه آنها احترام قائلم اما باید شرایط مرا نیز درک کنند و به عنوان بازیکن ملی پوش نمی توانستم در این شرایط به لیگ دسته اول بروم.

رامین رضائیان خاطرنشان کرد: در سالی که تیم ملی برای جام جهانی مسابقه می دهد و همه می خواهند در روسیه حاضر شویم، من نمی توانستم این پیشنهاد را بپذیرم و تنها دلیلم این مساله بود وگرنه خاک پای تمام همشهریانم هستم.

بازیکن مازندرانی پرسپولیس در پایان گفت: امیدوارم تیم خونه به خونه با قاطعیت به لیگ برتر که استحقاق آن را دارد برسد.

گفتنی است ، رامین رضاییان (زاده ۱ فروردین ۱۳۶۹ – ساری) یک بازیکن فوتبال اهل ایران است.

او در سال ۲۰۱۵ توانست در شمار فهرست نهایی کارلوس کی‌روش برای شرکت در جام ملت‌های آسیا ۲۰۱۵ باشد. او درسال ۲۰۱۵ بازی ایران-گوام توانست اولین گل ملی خود را به ثمر برساند.

وی سابقه عضویت در تیم‌های صبای قم و راه‌آهن را دارد در تاریخ ۶ تیر ۱۳۹۴ به پرسپولیس تهران پیوست.ماندگار ترین صحنه فوتبالی او در اولین فصل حضورش در پرسپولیس تهران گلزنی به استقلال در دربی ۸۲ است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو