خونه به خونه مازندران تیم دسته اولی ژست لیگ برتری به خود گرفت

تیم فوتبال دسته اولی خونه به خونه مازندران که سال گذشته را با حاشیه سازی خودساخته از لیگ برتر جاماند در فصل جاری با به خدمت گرفتن ۱۰ تا ۱۲ بازیکن از لیگ برتر، گرچه همچنان دسته یکی است، ولی از حالا ژست لیگ برتری به خود گرفت.

خونه به خونه مازندران تیم دسته اولی

انجام بازی تدارکاتی و آمادگی پیش فصل با تیم های پرسپولیس، استقلال و برپایی رقابت های چهارجانبه با تیم های لیگ برتری گسترش فولاد تبریز،سپاهان اصفهان و تیم ملی دانشجویان و جذب ۱۲ بازیکن لیگ برتری از نمونه های ژست لیگ برتری این تیم دسته اولی و نماینده اول مازنی ها در این رقابت هاست.
همچنین این تیم برای تکمیل ژست لیگ برتری خود با تمکن مالی مالکان متمول، علی مرزبان یکی از گران ترین مربیان دسته اولی که با مدیریتش در فصل قبل پیکان تهران را به لیگ برتر رساند جذب کرد و علاوه بر آن علی کریمی جادوگر و کاپیتان محبوب سرخپوشان و مهرداد میناوند بازیکن خط دفاعی و اسبق این تیم را نیز به خدمت گرفت.
رقابت های لیگ دسته اول فوتبال باشگاه های ایران جام آزادگان از ۱۸ مردادماه با شرکت ۱۸ تیم برگزار می شود که خونه به خونه در اولین دیدار میزبان استقلال اهواز و نساجی مازندران نیز مهمان اکسین البرز است.
سر مربی تیم خونه به خونه مازندران می گوید : این تیم سال قبل به دلیل بدشانسی نتوانست به لیگ برتر صعود کند وروند رو به رشد این تیم مازنی از آن ژست لیگ برتری ساخت.
علی مرزبان گفت که تلاش اول و آخرش این است که شخصیت تیم براین مدار باقی بماند و این فرایند کمک بزرگی به خونه به خونه برای صعود به لیگ برتر است.
وی اضافه کرد : برگزاری رقابت های چهارجانبه و دیدار تدارکاتی با دو تیم سرخابی کار بزرگی برای روند آمادسازی پیش فصل بود و باید با استارت خوب در روزهای اول، گام بزرگی را برای صعود به لیگ برتر برداشت.
سرمربی خونه به خونه افزود : تمام بازیکنان این تیم از آمادگی خوبی برخوردارند و باید با جنگندگی و انسجام تیمی آرزوی چندین ساله مردم مازندران را برای تیم داری در لیگ برتر محقق کنند.
مرزبان گفت که با تمام وجود داشته های خود را برای تحقق این آرزوی مردم مازندران در اختیار بازیکنان قرار می دهد.
وی هواداران را مهمترین مهره تیمی برای صعود به لیگ برتر و موفقیت در رقابت های دسته اول دانست و افزود : هواداران باید به انسجام تیمی کمک کنند و از هر اقدامی که سبب ایجاد حواشی در تیم می شود، پرهیز کنند.
مازندران دو نماینده در رقابت های لیگ دسته اول باشگاه های ایران جام آزادگان دارد و در سال گذشته خونه به خونه با ۵۸ امتیاز و نساجی با ۵۵ امتیاز از صعود به لیگ برتر جاماندند.
در این رقابت ها ۱۸ تیم حضور دارند و سه تیم جواز حضور در رقابت های لیگ برتر را دریافت می کنند که سال قبل تیم های پیکان، ماشین سازی تبریز و صنعت نفت آبادان به این رقابت ها صعود کردند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *