خونه به خونه مازندران بدون تماشاگر میزبان مس کرمان است

نسیم ورزش : هفته چهاردهم رقابت های لیگ دسته یک فوتبال باشگاههای کشور که تیم کهکشانی خونه به خونه مازندران بدون تماشاگر میزبان تیم مس کرمان است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی نسیم ورزش ، دیدار حساس ۲ تیم خونه به خونه مازندران و مس کرمان از ساعت ۱۴ و ۱۵ دقیقه عصر چهارشنبه در ورزشگاه شهدای هفت تیربابل برگزار خواهد شد.
احمد صالحی داور این مسابقه به همراه حمید سبحانی ، رحیم حاجیلو وسعید شمس قضاوت این مسابقه را بر عهده دارند و علیرضا یزدانی هم ناظر فدراسیون فوتبال بر این مسابقه است .
کمتیه انضباطی فدراسیون فوتبال در پی حواشی دیدار خونه به خونه با اکسین البرز در هفته دوازدهم این رقابت ها به محرومیت این تیم از هوادار برای سه مسابقه خانگی رای داد.
دیدار خونه به خونه مازندران و اکسین البرز هشتم آبان در بابل برگزار و با پیروزی ۲ بر صفر شاگردان فیروز کریمی در تیم اکسین همراه بود.
اعتراض هواداران خونه به خونه به نحوه داوری حسین زرگر سبب ایجاد حواشی از جمله پرتاب سنگ به سوی کمک داوران شد و داور نیز سرانجام هنوز ۲ دقیقه مانده به پایان وقت اضافه ۶ دقیقه ای ، سوت پایان بازی را به صدا در آورده بود.
قاسم حسن زاده ، مدیرعامل باشگاه خونه به خونه رای کمیته انضباطی را ناعادلانه توصیف کرد و گفت که حق خونه به خونه و هوادارانش نبود با همه فعالیت های فرهنگی در این سال ها ، به خاطر بی انضباطی تعداد محدودی تماشاگر نما اینچنین جریمه شود.
** نخستین تجربه بدون تماشاگر در بابل
تیم خونه به خونه مازندران با وجود ۲ سال حضور در رقابت های لیگ دسته یک فوتبال باشگاههای کشور این نخستین باری است که بدون حضور تماشاگر در بازی خانگی به میدان می رود .
این تیم در این مدت همواره با تشویق بیش از چهار تا پنج هزار تماشاگر مشتاق بابلی در بازی های خانگی به میدان فت و این حمایت های پرشور آنان بود که مالک باشگاه متمول مازندرانی را به جذب بازیکنان مورد علاقه اشان وادار کرد.
‘ علیرضا مرزبان ‘ سرمربی و دیگر بازیکنان این تیم که به معجزه یار دوازدهم این تیم اعتقاد فراوانی دارند، باید دید که در سه بازی خانگی که خونه به خونه از حمایت تماشاگرانش محروم است ، چگونه آنان را راضی نگه خواهند داشت؟
** از رخدادهای پیش آمده برای محروم کردن تماشاگران متاسفم
سرمربی تیم خونه به خونه مازندران از رخدادهایی که باعث محروم شدن تیم از همراهی تماشاگران وهمچنین صدور رای به محکوم کردن سه جلسه ای این تیم از حضور تماشاگران درورزشگاه ابراز تاسف کرد.
مرزبان  گفت : در بازی های این فصل با حمایت خوبی که تماشاچیان بابلی از تیم شهرشان داشتند ، توانستیم بازی های خوبی را برای آنها به نمایش بگذاریم و از اینکه آنان را در بازی های پیش رو درکنار خود نداریم، خیلی ناراحت هستم.
وی در خصوص بازی با مس کرمان ، افزود : تیم ما در هفته های اخیر خوب تمرین کرد و از همه نظر آماده بازی با مس کرمان است و شناخت خوبی از تیم حریف داریم و برای هدفی که در راه صعود به لیگ برتر داریم، باید این مسابقه را هم پیروز شویم.
** خیز خونه به خونه برای سوم شدن
تیم خونه به خونه مازندران که تا پایان هفته سیزدهم این رقابت ها با کسب ۲۳ امتیاز وهم امتیاز با دو تیم گل گهر سیرجان واکسین البرز در رده پنجم جدول رده بندی این رقابت ها قرار دارد ، با توجه به بازی سخت این ۲ تیم برابر حریفان ، در سودای پیروزی خانگی است تا بتواند به رده سوم جدول رده بندی مسابقات بالا برود .
با این وصف ، نماینده مازندران در صورت تساوی و یا شکست احتمالی در بازی هفته چهاردهم ، سه تیم ۲۰ امتیازی ششم تا هشتم جدول را در بالای و پشت سرخود نزدیکتر خواهد دید.
** مس کرمان، پایین تر از میانه ها جدول
تیم مس کرمان که از دوران اوج خود در این فصل فاصله زیادی گرفته، با کسب ۱۷ امتیاز درمکان یازدهم جدول رده بندی قرار داد و به خوبی از ارزش ۳ امتیاز مسابقه بیرون از خانه برابر خونه به خونه آگاه است.
‘ منصورابراهیم زاده ‘ سرمربی تیم مس کرمان برای بازی حساس خود در بابل احمد زنده‌روح، مجید ایوبی و مهدی دغاغله ، سه بازیکن سرشناس خود را به دلیل مصدومیت دراختیار ندارد و این بهترین خبر برای تیم خونه به خونه خواهد بود.
تیم مس که تجربه سال ها حضور لیگ برتر فوتبال باشگاههای کشور و نیز جام باشگاههای آسیا را در کارنامه دارد ، حریف سرسختی برای تیم کهکشانی خونه به خونه مازندران بدون حضور تماشاگرانش خواهد بود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو