خونه به خونه مازندران با شکست خانگی از جمع مدعیان لیگ یک دورتر شد

نسیم ورزش : تیم خونه به خونه مازندران بدون حضور علیرضا مرزبان سرمربی خود با شکست خانگی از جمع مدعیان لیگ یک دورتر شد.

 

مدعیان لیگ یک

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی نسیم ورزش ، تیم خونه به خونه مازندران عصرچهارشنبه در ورزشگاه شهدای هفت تیربابل برابر میهمان خود تیم پارس جنوبی جم با نتیجه ۲برصفر تن به شکست داد تا تیره روزی های این تیم متمول نیز آغاز شود.
بازی دو تیم در حالی برگزار شد که تیم خونه به خونه مازندران پس ازپایان سه جلسه محرومیت از حضور تماشاگران دربازی خانگی در پی حواشی به وجود آمده در بازی این تیم با اکسین البرز در هفته دوازدهم، در این مسابقه با حمایت بیش از سه هزار تماشاگر بابلی موفق به شکست میهمان جنوبی خود نشد.
تیم خونه به خونه دراین دیدار ‘ علی رضا مرزبان’ سرمربی این فصل بابلی ها رابه علت کناره گیری اش از سمت خود در اختیار نداشت و ‘علی رضا امامی فر ‘ و ‘ لئون استفانیان’ هدایت خونه به خونه را در این دیدار برعهده داشتند.
تیم میزبان نیمه نخست این مسابقه را همانند دیگر دیدارهای خانگی بیشتر توپ ومیدان را در اختیار داشت اما در نهایت دو تیم با تساوی بدون گل به رختکن رفتند.
نیمه دوم این مسابقه دو تیم برای کسب پیروزی و جا نماندن از کورس مدعیان بازی را هجومی تر آغاز کردند و هر دو تیم چند موقعیت نصفه و نیمه روی دروازه هم داشتند .
تیم پارس جنوبی جم در دقیقه ۶۶ این بازی و روی یکی از جدی ترین موقعیت خود توسط ‘حمید غلامی’ با شوتی زیبا توپ را به کنج دروازه تیم خونه به خونه آشنا کرد.
در ادامه تیم خونه به خونه با ورود چند بازیکن سعی دربه تساوی کشاندن مسابقه داشت که برخلاف جریان مسابقه، شاگردان ‘ مهدی تارتار’ در تیم پارس جم بوشهر در دقیقه ۹۰+۱ به گل دوم و پیروزی بخش خود دست یافتند.
تیم پارس جم با کسب ۳ امتیاز این بازی خانگی ۳۶ امتیازی شد و رده چهارمی خود را حفظ کرد.
تیم خونه به خونه با قبول پنجمین شکست این فصل خود با ۳۲ امتیاز گذشته خود به رده هشتم جدول رده بندی سقوط کرد.
همچنین تیم نساجی مازندران در نخستین تجربه مربیگری ‘ساکت الهامی’در دیداری بیرون از خانه در کرمان برابرمیزبان خود تیم مس با نتیجه ۲بر صفر تن به شکست داد.
نساجی هم با این شکست ۳۶ امتیاز به رده ششم جدول رده بندی این مسابقات سقوط کرد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *