خونه به خونه فرصت صدرنشین شدن از دست داد

نسیم ورزش : تیم خونه به خونه در یک دیدار پرحاشیه و شکست خانگی در حساس ترین دیدار فرصت صدرنشین شدن در این رقابت ها را از دست داد.

 

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی نسیم ، تیم خونه به خونه در یک دیدار پرحاشیه و شکست خانگی در حساس ترین دیدار هفته دوازدهم رقابت های لیگ دسته یک فوتبال باشگاههای کشور برابر تیم اکسین البرز فرصت صدرنشین شدن در این رقابت ها را از دست داد.

دیدار ۲ تیم خونه به خونه مازندران و اکسین البرز در چارچوب هفته دوازدهم این رقابت ها عصر سه شنبه در حضور حدود چهار هزار تماشاگر در ورزشگاه شهدای هفت تیر بابل برگزار شد که در نهایت تیم اکسین با نتیجه ۲ بر صفر میزبان مدعی خود را شکست داد.
تیم اکسین البرز در این دیدار در حالی در دقایق ۹ و ۶۲ توسط ‘ علی امیری’ صاحب گل شد که هر ۲ گل این تیم از روی نقطه پنالتی به ثمر رسید.
قضاوت دیدار حساس ۲ تیم را که از همان ابتدا با جنجال همراه شد و تا پایان هم ادامه داشت ، ‘ حسین زرگر’ از داوران مطرح کشور بر عهده داشت.
زرگر که برای این بازی ۶ دقیقه وقت اضافه گرفته بود ، بازی را ۲ دقیقه زودتر به خاطر پرتاب سنگ و مصدومیت کمک داور به پایان رساند.
داور سرشناس کشور پس از این صحنه به وسط میدان آمد و گفت دیگر ادامه نخواهد داد و به دنبال آن هم مسابقه با برتری ۲ بر صفر تیم میهمان به پایان رسید.
در این مسابقه ‘ عباس محمدرضایی’ و ‘ مازیار زارع’ از تیم خونه به خونه مازندران با دریافت کارت قرمز داور از زمین مسابقه اخراج شدند.
تیم اکسین البرز با کسب ۳ امتیاز ارزشمند برابر خونه به خونه ۲۳ امتیازی شد وبه رده رده سوم جدول صعود کرد و خونه به خونه مازندران هم با قبول دومین شکست این فصل خود با ۲۲ امتیاز گذشته خود به از صدرجدول به رده پنجم سقوط کرد.
در پایان این بازی پرحاشیه ‘ علیرضا مرزبان ‘ سرمربی تیم خونه به خونه مازندران و ‘ فیروزکریمی’ سرمربی تیم اکسین البرز حاضر به مصاحبه با خبرنگاران نشدند.
همچنین تیم نساجی مازندران که در هفته های گذشته حواشی زیادی اطرافش بود، در دیداری بیرون از خانه دست به کار بزرگی زد و با نتیجه یک برصفر میزبان مدعی خود تیم بادران تهران را شکست داد.
نساجی با این پیروزی ۱۹ امتیاز شد و به رده ششم جدول رده بندی این مسابقات صعود کرد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو