خونه به خونه هنوز هم شانس صعود مستقیم به لیگ برتر را دارد

 

نسیم ورزش: سرمربی تیم فوتبال خونه به خونه مازندران گفت که هنوز این تیم شانس صعود مستقیم به رقابت های لیگ برتر فوتبال باشگاههای کشور را دارد.

 

حمید درخشان گفت که این تیم مازندرانی در چهار بازی باقی مانده نتایج دلخواه را کسب در برابر حریفات کسب خواهد کرد.
سرمربی خونه به خونه که تیمش عصر دیروز به تساوی یک بر یک در برابر تیم صدرنشین پیکان تهران در بازی خانگی در بابل تن داد ، افزود : برابر تیم پیکان که صدرنشین کنونی لیگ دسته یک و از امیدهای اصلی صعود به لیگ برتر بازی داشتیم و پیش بینی بازی سخت را کرده بودیم .
وی ادامه داد : تیم ما در مقایسه با بازی های گذشته عملکرد بهتری داشت ، بخصوص اینکه موقعیت ایجاد شده ما بر روی دروازه تیم پیکان بیشتر بود.
درخشان گفت : نباید از این موضوع مهم هم غافل شویم که بازیکنان ما زیر فشار و استرس بالا در موقعیت های مستقیم و نزدیک به گل زدن ، توپ را به هدر می دادند.
وی افزود : باید کمی واقع بینانه تر به بازی و عملکرد بازیکنان نگاه کنیم از جمله این که مقابل صدرنشین لیگ بازی داشتیم و بازیکنان ما در این مسابقه تلاش زیادی برای پیروزی داشتند و از این بابت از آنان راضی هستم.
او با تاکید بر این که باید از عملکرد شاگردانش در این مسابقه به خاطر نمایش یک بازی برتر نسبت به حریف قدردانی کند ، ادامه داد : امروز بدشانس هم بودیم که توپ های آخر ما به گل نرفت ، اگر توپ های ما به گل تبدیل می شد ، همه چیز برای ما الان عالی بود.
تیم خونه به خونه مازندران در هفته سی و چهارم رقابت های لیگ دسته یک فوتبال باشگاههای کشور عصر امروز در ورزشگاه شهدای هفت تیر بابل برابر تیم صدر جدولی پیکان تهران با تساوی یک بریک متوقف شد.
این تیم با کسب یک امتیاز خانگی خود جمع امتیازهایش را به ۵۴ رساند و با توجه به پیروزی دیگر رقبا به رده پنجم جدول رده بندی این رقابتها سقوط کرد.
بازی خونه به خونه مقابل پیکان تهران پنجمین بازی این تیم با سرمربیگری درخشان بود. تیم مازندرانی در سه بازی از این تعداد مساوی کرد و در دو بازی هم تن به شکست داد.
درخشان پس از اختلافاتی که میان باشگاه خونه به خونه با اکبر میثاقیان در اواخر سال گذشته رخ داد از سال جاری سرمربیگری تیم مازندرانی را بر عهده گرفت .
خونه به خونه تا پیش از ورود درخشان در جایگاه دوم جدول رده بندی مسابقات لیگ دسته یک فوتبال باشگاههای کشور قرار داشت .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو