خونه به خونه مهمان و نساجی میزبان حریفان است

در لیگ دسته یک فوتبال باشگاه‌های کشور تیم نساجی قائم‌شهر میزبان و خونه به خونه بابل نیز مهمان حریفان خود است.

خونه به خونه

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی نسیم ورزش ، در هفته نهم لیگ دسته یک فوتبال باشگاه‌های کشور تیم نساجی قائم‌شهر در بازی خانگی میزبان استقلال اهواز و خونه به خونه بابل نیز در بازی خارج از خانه مهمان ایرانجوان بوشهر است که به نوعی هر دو حریف نماینده مازندران در انتهای جدول جای دارند.

 این مسابقات که جمعه شانزدهم مهر با انجام ۹ بازی همزمان از ساعت ۱۵ آغاز می‌شود، تیم نساجی قائم‌شهر در ورزشگاه شهید وطنی در حضور تماشاگران پرشورش میزبان تیم ته جدولی استقلال اهواز است.

 در جدول رده‌بندی تیم نساجی قائم‌شهر با ۱۳ امتیاز در مکان ششم و استقلال اهواز نیز با سه امتیازی در قعر جدول رده هجدهم جای دارد.

همچنین خونه به خونه بابل دیگر نماینده مازندران نیز روز جمعه در یک بازی خارج از خانه در ورزشگاه شهید بهشتی مهمان ایرانجوان بوشهر است.

در جدول رده‌بندی تیم خونه به خونه بابل با ۱۵ امتیاز در رده چهارم و ایرانجوان بوشهر با ۹ امتیاز سیزدهم است.

باشگاه فوتبال خونه به خونه یک باشگاه فوتبال ایران است که در سال ۲۰۱۱ در بابل، مازندران تأسیس شده‌است و در فصل ۱۵–۲۰۱۴ به لیگ دسته دوم فوتبال ایران صعود کرد و در فصل ۱۶–۲۰۱۵ با خرید امتیاز تیم بهمن شیراز، در لیگ دسته اول فوتبال کشور جام آزادگان حضور داشت. سرمربی فعلی این تیم علیرضا مرزبان است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *