خونه به خونه مازندران از سد میهمان خود ایران جوان بوشهر گذشت

 

نسیم ورزش: تیم فوتبال خونه به خونه مازندران پس از تعطیلات ۱۸ روزه مسابقات لیگ دسته یک فوتبال باشگاه های کشور، نیم فصل دوم این مسابقات را با یک پیروزی با ارزش خانگی آغاز کرد.

خونه به خونه

دو تیم خونه به خونه مازندران و ایران جوان بوشهر در چارچوب هفته بیست ویکم مسابقات لیگ دسته یک فوتبال باشگاه های کشور، در حضور بیش از شش هزار تماشاگر در ورزشگاه هفت تیر بابل به مصاف هم رفتند که درنهایت تیم خونه به خونه با نتیجه ۲ بریک میهمان جنوبی خود را با شکست بدرقه کرد.
تیم خونه به خونه دراین مسابقه و به خصوص نیمه دوم عملکرد بهتری نسبت به حریف سرسخت خود داشت و موفق شد کارمیهمان جنوبی خود را در نیمه دوم با گل های بازیکنان باتجربه خود یک سره کند.
نیمه نخست این مسابقه با وجود تلاش ها وانگیزه بالای بازیکنان تیم خونه به خونه برای گل زنی با از دست دادن چندین موقعیت خطرناک، تیم ایرانجوان بوشهر برخلاف جریان بازی به گل نخست بازی رسید ودو تیم با همین نتیجه به رختکن رفتند.
نیمه دوم این مسابقه اما برای شاگردان ‘اکبر میثاقیان ‘در تیم خونه به خونه مازندران جور دیگری رقم خورد، تا اینکه با تعویض های طلایی این مربی و آمدن ‘ محمدغلامی’ بازیکن تازه وارد ولیگ برتری به زمین، این بازیکن باتجربه توانست در دقیقه ۶۵ مسابقه بازی را به تساوی کشاند.
در دقیقه ۷۴ ‘ هادی شکوری’ مدافع پیش تاخته بابلی ها گل دوم وپیروزی بخش تیمش را وارد دروازه ایرانجوان بوشهر کرد تا ورزشگاه هفت تیربابل غرق در شادی شود.
البته بابلی ها دراین مسابقه حداقل شش موقعیت خطرناک وموقعیت گل را نیز با مهار دروازه بان حریف و بی دقتی مهاجمان از دست دادند.
شاگردان اکبر میثاقیان در تیم خونه به خونه مازندران با کسب سه امتیازاین مسابقه درجدول رده بندی ۳۶ امتیازی شدند و جایگاه خود را در رده چهارم جدول رده بندی این مسابقات حفظ کردند.
همچنین تیم نساجی مازندران در دیداری خارج از خانه برابر میزبان خود تیم آلومینیوم اراک با تساوی یک بریک متوقف شد تا با این نتیجه و با ۲۹ امتیاز همچنان در رده ششم جدول رده بندی باقی بماند.
مازندران در مسابقات لیگ دسته یک فوتبال باشگاه های کشوربا دو تیم نساجی و خونه به خونه حضور دارد. مسابقات لیگ دسته یک فوتبال باشگاه های کشور با حضور ۲۰ تیم وطی ۳۸ هفته رفت وبرگشت برگزار می شود.

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *