خونه به خونه در دیدار خانگی با آلومیینوم اراک متوقف شد

 

نسیم ورزش: هفته سی و یکم رقابت های فوتبال دسته اول باشگاه های ایران، تیم خونه به خونه بابل در دیدار خانگی با آلومینیوم اراک به تساوی رضایت داد.

 

دراین دیدار که در استادیوم هفتم تیر شهر بابل در مازندران برگزار شد، تیم خونه به خونه بالا جدولی با وجود برتری نتواست نتیجه ای بهتر از صفربر صفر در برابر حریفش میان جدولی خود آلومینیوم اراک دست یابد و ۹۰ دقیقه تلاش با کسب یک امتیاز رده دوم جدول باقی ماند.
تیم خونه به خونه بابل با کسب یک امتیاز در دیدار خانگی در مجموع با ۵۲ امتیاز در سی و یک بازی در رده دوم جدول رقابت های فوتبال جام آزادگان باقی ماند.
تیم خونه به خونه در حالی در دیدار خانگی هفته سی و یکم تن به تساوی داد که با خانه تکانی در کادر فنی و به خدمت گرفتن حمیددرخشان به جای اکبر میثاقیان انتظار می رفت ، این تیم بتواند با این تغییرات به نتیجه ای بهتر از تساوی برسد و کام هوادارانش را در نوروز ۹۵ شیرین کند.
تیم خونه به خونه بازی قبلی خود را در هفته سی و ام هم در برابر فولاد پایین جدولی در شهر یزد با نتیجه یک بر صفر واگذار کرد.
این تیم برای صعود به لیگ برتر در هفت بازی آینده حداقل باید ۱۴امتیاز اندوخته کند.
در این دیدار خانگی استاندار مازندران به عنوان نماینده عالی دولت در این استان نیز برای روحیه بخشی به بازیکنان تیم خونه به خونه به استادیوم هفتم تیر رفت و بازی را از نزدیک به تماشا نشست.

حواشی این دیدار:

– تیم خونه به خونه مازندران در نخستین بازیش به سرمربیگری ‘ حمید درخشان ‘ در هفته سی و یکم رقابتهای لیگ دسته یک فوتبال باشگاههای کشور به تساوی خانگی برابر میهمان اراکی خود دست یافت.

 

** دیدار دو تیم عصر دوشنبه درحضور بیش از چهار هزار تماشاگر در ورزشگاه شهدای هفت تیربابل برگزار شد و میهمان و میزبان در پایان این مسابقه به تساوی بدون گل رضایت دادند.
دو تیم در نیمه نخست این مسابقه نیز با تساوی بدون گل به رختکن رفتند.
** تیم خونه به خونه مازندران در نیمه دوم این مسابقه توپ ومیدان را بیشتر در اختیار داشت، اما با بی دقتی مهاجمان این تیم به هدر رفت.
** علی کریمی اسطوره باشگاه پرسپولیس و مشاور فنی مدیرعامل تیم خونه به خونه به همراه استاندار و مدیرکل ورزش وجوانان مازندران از جایگاه ویژه این ورزشگاه بازی را از نزدیک تماشا کردند.
** با اعلام رایگان بودنبلیت دیدار خونه به خونه با حریف اراکی ، تماشاگران بابلی از این بازی استقبال پرشورتری نسبت به بازی های گذشته داشتند.
این وضعیت باعث شد تا بیش از دو برابر ظرفیت اسمی دو هزار نفره ورزشگاه شهدای هفت تیربابل تماشاگران وارد ورزشگاه شوند . براوردها حاکی از حضور بیش از چهار هزار نفر بود.
** منصور پورحیدری پیشکسوت باشگاه استقلال که از سوی هیات مدیره باشگاه خونه به خونه مازندران برای تماشای این مسابقه دعوت شده بود ، حضور نیافت.
پورحیدری به همراه خانواده اش برای تعطیلات نوروزی در مازندران حضور داشت و آصفی و امیری از اعضای هیات مدیره باشگاه خونه به خونه در دیدار با پورحیدری از وی دعوت کرده بودند.
** خبرنگاران ورزشی نویس مازندران که در رقابت های این فصل تمامی بازیهای خانگی تیم خونه به خونه را پوشش داده بودند ، در این مسابقه پشت درهای ورودی ورزشگاه جاماندند.
تعدادی از خبرنگاران خبرگزاری ها و شبکه های تلویزیونی مجبور شدند پس از گذشت نیم ساعت از زمان مسابقه دو تیم در نیمه نخست از در فرمانداری بابل که مشرف به ورزشگاه شهدای هفت تیر بود، وارد ورزشگاه شوند.
** حضور تعداد زیاد افراد غیر ورزشی و خبرنگاران غیرورزشی نویس سبب شد تا خبرنگاران اصلی ورزشی نویس رسانه ها به صورت ایستاده و در بدترین شرایط این مسابقه را گزارش کنند.
** پس از پایان مسابقه و تساوی دو تیم خونه به خونه و آلومینیوم اراک بسیاری از تماشاگران بابلی از عملکرد برخی از بازیکنان خونه به خونه ابراز نارضایتی کردند و با سردادن شعار ‘ بی غیرت ، بی غیرت ‘ این نارضاتی را بروز دادند .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *