خونه به خونه تیمی که نمی توان از آن براحتی گذشت!

 

اختصاصی نسیم ورزش: سید مجید محمدیان/ تیم خونه به خونه مازندران در سال گذشته اسیر حواشی بیشماری شد و نتوانست سلام جانانه ای به لیگ برتر کند اتفاقات غم انگیزی که دست به دست هم داد و این تیم محبوب را در لیگ یک ماندگار کرد.

خونه به خونه

هواداران فوتبال مازندران قریب به یک دهه از لیگ برتر دور بودند  و در حسرت حضور نماینده ای از مازندران در لیگ برتر می باشند.

در سال های گذشته تلاش نساجی مازندران بی نتیجه ماند و این تیم علی رقم شایستگی های فراوان بعلت وجود مشکلات ساختاری از رسیدن لیگ برتر جا ماند.

خونه به خونه مازندران در ابتدای فصل گذشته با حضور میثاقیان همه را امیدوار کردند اما این امید با اتفاقاتی که هنوز هم برای برخی از هواداران این تیم با ابهامات فراوانی همراه است به نا امیدی مبدل شده است.

برخی از کارشناسان فوتبال مازندران از همان ابتدای فصل گذشته با حضور میثاقیان بعنوان سرمربی این تیم احساس نگرانی کردند.

اخوان حسن زاده در فصل جدید با بستن قرارداد با مرزبان بعنوان سرمربی تیم خونه به خونه روزهای خوب تیم فوتبال خونه به خونه را به همگان نوید دادند.

مرزبانی که تیم فوتبال پیکان را قهرمان لیگ یک کرد و توانست این تیم را بار دیگر به لیگ برتر برساند حالا با نظم و ترتیب مثال زدنی اش می تواند گره گشای تیم مازنی شود و برای راه یابی به لیگ برتر این تیم را راهی مسابقات نماید.

تیم خونه به خونه مازندران نیازمند سرمربی همچون مرزبان بود مربی اخلاق مداری که با بهره گیری از بازیکنان بومی و حرفه ای سایر تیم ها به افکار هواداران بابلی و مازندرانی  جامعه عمل بپوشاند و روحیات جغرافیایی و عقیده ای این شهر را درک می کند.

در طول این مدت اخوان حسن زاده تلاش های فراوانی در راستای اعتلای فوتبال مازندران انجام داده است و  مطمئنا جامعه بزر و محترم ورزش مازندران قدردان این تلاش ها خواهند بود.

روزهای خوبی را می توان برای فوتبال مازندران پیش بینی کرد روزهای خوب فوتبالی که وجود سرمربی بنام مرزبان می توان سبب ساز آن باشد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *