خونه به خونه بدون میثاقیان به مصاف فولاد یزد می‌رود

 

نسیم ورزش: در لیگ دسته یک فوتبال تیم فوتبال خونه به خونه بابل بدون حضور اکبر میثاقیان سرمربی خود به مصاف تیم فولاد یزد می‌رود.

خونه به خونه

در هفته سی‌ام لیگ دسته یک فوتبال باشگاه‌های کشور دو نماینده مازندران از ساعت ۱۵ به مصاف حریفان می‌روند.

تیم فوتبال خونه به خونه بدون حضور اکبر میثاقیان به مصاف فولاد یزد می‌رود و تیم نساجی قائم‌شهر نیز در خانه میزبان ایرانجوان بوشهر است.

اکبر میثاقیان که با خونه به خونه بابل به نتایج قابل قبولی دست یافت و توانست، خونه به خونه را در بین ۲۰ تیم در رده دوم و یکی از مدعیان اصلی صعود به لیگ برتر معرفی کند، هفته گذشته از سوی مدیریت باشگاه یک غافلگیری صورت گرفت و در تعجب همگان اکبر میثاقیان از تیم اخراج و هدایت تیم خونه به خونه بابل به حسین رحمانی سپرده شد.

این بازی در حالی فردا در یزد برگزار می‌شود که بازیکنان خونه به خونه برای نخستین‌بار بدون حضور اکبر میثاقیان به دیدار فولاد یزد می‌روند.

خونه به خونه بابل اکنون با ۵۱ امتیاز پس از پیکان ۵۶ امتیازی در رده دوم جای دارد، اما فولاد یزد با ۲۵ امتیاز در بین ۲۰ تیم بیستم است.

همچنین نساجی دیگر نماینده مازندران در حضور تماشاگرانش در ورزشگاه شهید وطنی قائم‌شهر میزبان ایرانجوان بوشهر است. تیم‌های نساجی و ایرانجوان که در جدول رده‌بندی چسبیده به هم هستند با ۳۹ امتیاز به ترتیب دهم و یازدهم هستند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *