خونه به خونه بابل بوی لیگ برتر می دهد/پیروزی دلچسب بابلی ها در سیرجان

نسیم ورزش/به گزارش سایت رسمی باشگاه، از هفته هشتم لیگ دسته اول فوتبال کشور، عصر امروز تیم خونه به خونه مازندران در سیرجان مقابل گل گهر قرار گرفت و با نتیجه ۱ بر ۰ به برتری دست یافت.تنها گل تیم خونه به خونه مازندران در دقیقه ۷۴ بازی توسط علیرضا عظیمی به ثمر رسید.

در نیمه اول این دیدار یک بازی منسجم و زیبا را از سوی هر دو تیم شاهد بودیم و هر یک از دو تیم خونه به خونه و گل گهر سیرجان دو موقعیت عالی را از دست دادند. در دقیقه ۱۰ بازی حسین نائیجی موفق شد موقعیت تک به تک مهاجم حریف را با عکس العمل عالی خود دفع کند. این دروازبان در دقیقه ۳۵ بازی نیز شوت سرکش مهاجم تیم گل گهر را از کنج دروازه بیرون کشید تا نیمکت نشینان خونه به خونه مازندران نفس راحتی بکشند.

از سوی دیگر شاگردان اکبر میثاقیان نیز بیکار ننشستند و با ارائه یک بازی روان و زیبا چیزی از تیم میزبان کم نداشتند. در دقیقه ۲۲ بازی وحید علی آبادی فرصت خوبی داشت تا نتیجه را ۱ بر ۰ به سود نماینده فوتبال مازندران کند ولی شوت این بازیکن از بالای دروازه به اوت رفت.
در دقیقه ۴۰ بازی نیز این منصور تنهائی بود که می توانست خونه به خونه را از حریف کویر نشین خود پیش بیاندازد ولی توپ از زیر پای مهاجم خونه به خونه که در موقعیت خوبی قرار داشت در رفت تا این نیمه بدون گل خاتمه یابد.

در نیمه دوم یک بازی حساب شده و تهاجمی را از سوی تیم خونه به خونه مازندران شاهد بودیم و شاگردان اکبر میثاقیان با در دست گرفتن توپ و میدان موقعیت های خوبی را حلق کردند تا بالاخره در دقیقه ۷۴ بازی موفق شدند مزد حملات خود را بگیرند. علیرضا عظیمی در محوطه جریمه تیم گل گهر سیرجان با پای چپ شوتی روانه دروازه این تیم سیرجانی کرد تا توپ در کنج دروازه این تیم جای گیرد.
گل گهر سیرجان که انتظار دریافت همچین گلی را نداشت تلاش زیادی از خود به خرج داد تا بازی را به تساوی بکشاند ولی دفاع مستحکم تیم خونه به خونه مانع گلزنی این تیم شد.
از سوی دیگر تیم خونه به خونه در دقیقه ۸۶ بازی می رفت تا دومین گل خود را به شاگردان قاسم شهبا تحمیل کند ولی ضربه سرکش محمد حسین پور از فاصله ۴۰ متری دیرک افقی دروازه گل گهر را به لرزه در آورد تا این دیدار با نتیجه ۱ بر ۰ به سود خونه به خونه مازندران خاتمه یابد.
به گزارش سایت رسمی باشگاه، تیم خونه به خونه مازندران با این پیروزی دلچسب بیرون از خانه ۱۴ امتیازی شد

اسامی بازیکنان خونه به خونه مازندران: (اعداد داخل پرانتز شماره پیراهن بازیکن می باشد)
۱- حسین نائیجی (۱)
۲- وحید عسگری (۵)
۳- علی نظیف کار (۷۰)
۴- محمد گرجی (۳۲)
۵- بهتاش میثاقیان (۲۰)
۶- وحید علی آبادی (۶۸)
۷- علی حقدوست (۴)
۸- منصور تنهائی (۹) دقیقه ۷۵ ( میلاد جهانی۷)
۹- علیرضا عظیمی (۱۷)
۱۰- هادی خیری (۹۹)
۱۱- حسین کیانی (۱۱) دقیقه ۶۵ ( محمد حسین پور ۱۸)

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *