خونه به خونه بابل برابر نساجی مازندران پیروز شد/تشویق هادی نوروزی در دربی مازندران

نسیم ورزش: هفته بیست وسوم رقابت های فوتبال دسته اول جام آزادگان در مازندران با انجام دیدار دو تیم خونه به خونه بابل و نساجی پیگیری شد که خونه به خونه میزبان این دیدار با نتیجه یک بر صفر این دیدار خانگی را به سود خود خاتمه داد.

225_large

تنها گل خونه به خونه بابل از نقطه پنالتی دقیقه ۸۰ بازی که عیسی پرتو بازیکن نساجی مازندران برمحمد غلامی بازیکن خونه به خونه مرتکب شده بود، با ضربه مسعود تنهایی وارد دروازه نساجی شد.
داور این دیدار عیسی پرتو بازیکن شماره ۸۸ نساجی مازندران را به دلیل همین خطا نیز با کارت قرمز جریمه و از زمین مسابقه اخراج کرد و نساجی ۱۰ دقیقه پایانی بازی و چهار دقیقه وقت اضافه را ۱۰ نفره در مقابل میزبان بازی کرد.
در این دیدار حمید کاظمی از نساجی مازندران و مسعود تنهایی از خونه به خونه بابل نیز به ترتیب به دلیل خطا و درآوردن پیراهنش پس از به ثمر رساندن گل از نقطه پنالتی با کارت زرد جریمه کرد.
داوری این دیدار حساس شهرآورد احمد کاظمی داور وسط، با کمک مهدی شفیعی و محمد حیدری پور بر عهده داشتند که کمیل غلامی نیز داور چهارم این مسابقات بود.
همچنین علی امیری از فدراسیون فوتبال به عنوان ناظر این مسابقه حساس حضور داشت.
خونه به خونه مازندران با کسب این سه امتیاز با ۴۰ امتیاز در رده چهارم رقابت های فوتبال دسته اول جای خوش کرد تا بتواند همچنان یکی از مدعیان صعود به لیگ برتر باقی بماند.
نساجی مازندران که دیدار خانگی هفته گذشته را نیز در برابر صنعت نفت آبادان با نتیجه سنگین چهار بر یک باخته بود و با این شکست با ۲۹ امتیاز در رده هشتم جدول قرار گرفت.
در بازی رفت نساجی یک برصفر خونه به خونه را شکست داده بود.

همچنین در حاشیه این دیدار مرحوم نوروزی در هفت تیر بابل تشویق شد.
در دربی مازندران که بین دو تیم خونه به خونه بابل و نساجی مازندران در ورزشگاه هفت تیر بابل در حال پیگیری است در دقیقه ۲۴ هواداران این دو تیم کاپیتان فقید و مازندرانی پرسپولیس، هادی نوروزی را مانند همیشه مورد تشویق خود قرار دادند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو