خوشحالی علی دایی بعد از برد مقابل نساجی / فخرالدینی نباید درگیر می‌شد

نسیم ورزش : علی دایی عصر امروز بعد از بازی تیمش مقابل نساجی در جام حذفی در جمع خبرنگاران با بیان اینکه به بازیکنان تیم نفت به‌ دلیل ارائه بازی خوب و کسب نتیجه تبریک می‌گویم، اظهار کرد: با وجود مشکلاتی که در این مدت داشتیم توانستیم بازی خوبی را به نمایش بگذاریم و به دور بعد صعود کنیم.

 

علی دایی

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی نسیم ورزش ، سرمربی تیم فوتبال نفت تهران گفت: با وجود مشکلاتی که در این مدت داشتیم توانستیم بازی خوبی را به نمایش بگذاریم و به دور بعد صعود کنیم.

 

وی افزود: در هر دو نیمه سرتر از تیم نساجی بودیم و مالکیت توپ و موقعیت بیشتری داشتیم و این نتیجه که کسب کردیم عادلانه‌ بود.

سرمربی تیم نفت تهران به جو ورزشگاه شهید وطنی اشاره کرد و متذکر شد: قبل از بازی با بچه‌ها صحبت کردیم و فیلم بازی خونه‌به‌خونه و نساجی را به آنان نشان دادیم و از آنان خواستیم تا با حفظ آرامش خود بازی کنند که در نیمه نخست اتفاق بدی افتاد و بازی برای دقایقی متوقف شد اما در نیمه دوم بازیکنان تیم نفت با آرامش به بازی پرداختند.

دایی تصریح کرد: فخرالدینی نباید درگیر می‌شد اما بازیکن نساجی هم درگیر شد و با وجود این همه تماشاچی کار بازیکن نفت اشتباه بود اما داور می‌توانست  قضیه را بهتر حل و فصل کند.

آقای گل بازی‌های ملی تاریخ فوتبال دنیا با بیان اینکه وجود  هوادار برای تیم نساجی نعمت است اما کافی نیست، اظهار کرد: باید تیم پشت صحنه‌ای که نساجی را حمایت می‌کند، قوی باشد چرا که معتقدم تیم پشتیبانی بیش از ۴۰ درصد در پیروزی و یا شکست تیم نقش دارد؛ اما متأسفانه  تیم ما و نساجی از داشتن این تیم محروم هستیم.

وی افزود: فدراسیون فوتبال بدون دریافت ضمانت‌های لازم و اجرایی عمل می‌کند و با این‌کار به بازیکن و کادر فنی ظلم می‌کنیم چراکه بازیکن باید آرامش داشته داشته باشد و از همین راه کسب درآمد کند و جواب خانواده‌اش را بدهد و وقتی با تمام وجود از همه چیز خود می‌گذرد باید برایش خروجی قابل قبولی داشته باشد.

کاپیتان اسبق تیم ملی فوتبال و پرسپولیس تصریح کرد: تیم نساجی هم مثل تیم نفت تهران است که ما را با مشکلات و گرفتاری‌های بسیار رها کرده‌اند.

دایی به حضور پرشور تماشاگران در ظهر پنج‌شنبه اشاره و اظهار کرد: این حضور تحسین‌برانگیز است ولی گلایه‌ای هم از آنان دارم که این عزیزان آنقدر کلاس و شخصیتشان بالاست که نباید فحش بشنویم چراکه شهرستان قائم‌شهر آدم‌های خیلی بزرگ دارد و تماشاگران و هواداران باید قدری سعه‌صدر داشته باشد و از دشنام دادن پرهیز کنند.

وی به وزیر جدید ورزش و جوانان تبریک گفت و افزود: به آقای سلطانی‌فر تبریک می‌گویم و معتقدم که دیر آمد و زودتر از این‌ها باید سکان وزارت ورزش را در دست می‌گرفت، چراکه وی می‌تواند تغییراتی در ورزش ما ایجاد کند و کسانی را انتخاب کند که از دل ورزش برخاسته باشند و مشکلات را حل کنند.

دایی در رابطه با ادامه بازی در جام حذفی بیان کرد: باید از فردا پیگیر باشیم که مالکان باشگاه چه می‌کنند و یک‌ماه است که امروز و فردا می‌کنند و قول‌های بیهوده می‌دهند و در طی این چند روز بچه‌ها تصمیم می‌گیرند.

سرمربی تیم نفت با بیان اینکه همان روز نخست ۲۰ درصد از پولمان را گرفتیم تصریح کرد: متأسفانه لباس نداریم و امروز هر بازیکنی یک پیراهن داشت و اگر لباسش پاره می‌شد کاری نمی‌توانستیم بکنیم و بازیکنان ما حتی جوراب فوتبالی نداشتند و یک‌ساعت مانده به بازی از قائم‌شهر جوراب تهیه کردیم و خریدیم.

وی در پایان به غیبت بازیکنان کلیدی تیم همچون قاضی و مبعلی اشاره کرد و گفت: این چند نفر به دلیل غیبت حضور نداشتند و تیم نساجی هم فشار آنچنانی نیاورد که ضد حمله کنیم و ما بازی خودمان را انجام دادیم.

به گزارش فارس، قبل از شروع بازی امروز، تابلوفرش نفیسی از طرف اداره ورزش و جوانان و هیأت فوتبال شهرستان قائم‌شهر به علی دایی اهداء شد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو