خوشحالم که کادر فنی شهروند با حضور چند گلر آماده دغدغه ای در این زمینه ندارد

مربی دروازه بان های شهروند ساری: خوشحالم که کادر فنی شهروند با حضور چند گلر آماده دغدغه ای در این زمینه ندارد.

 

کادر فنی شهروند

حمید بخشی با اشاره به شرایط مطلوب این تیم در لیگ برتر فوتسال کشور گفت: فقط ۵۰ درصد بازی با قم باشیم دست پر از ساوه برمی گردیم.

وی در خصوص پیروزی قاطع اخیر تیمش برابر سوهان محمد سیما قم اظهار داشت: با اینکه تیم قم همچون سال های قبل تیم استخوان دار و خوبی بود و تا قبل از بازی با ما در رده سوم جدول حضور داشت ولی الحمدلله ما بهترین نمایش همه سالهای اخیر را مقابل آنها داشتیم و بهترین نتیجه ممکن را گرفتیم.

بخشی افزود: بعد از بازی برخی ها به من می گفتند تیم قم ضعیف بود اما باور من این است که قمی ها ضعیف نبودند بلکه این تیم ما بود که از دروازه بان گرفته تا بازیکنان جلو و از باتجربه ها گرفته تا جوان ترها همگی بسیار فراتر از حد انتظار ظاهر شدند و تقریباً می توانم بگویم تمام دستورات و خواسته های کادر فنی را مو به مو در زمین پیاده کردند و این با تمرینات خوب مان در طول هفته ارتباط مستقیم دارد.

مربی دروازه بان های شهروند ساری در خصوص درخشش دروازه بان های شهروند ساری در چند بازی اخیر این تیم گفت: در ابتدای فصل در خصوص چیدمان گلرها با کادر فنی و مدیریت باشگاه ساعت ها مباحثه شد و در نهایت تصمیم بر این شد که علاوه بر حفظ دو گلر از فصل قبل (پرکاس و عالی منش) دو گلر دیگر که از یکی علی حسن پور که از ۱۳ ، ۱۴ سالگی زیر نظر خودم تمرین می کند و یکی هم امیرحسین بانگی که از تیم های پایه باشگاه به تیم بزرگسالان اضافه شوند.

وی با اشاره به تلاش و پشتکار فراوان دروازه بان های شهروند در تمرینات این تیم اذعان داشت: الحمدلله الان به جای یک گلر، چند گلر آماده در اختیار داریم و کادر فنی هیچ دغدغه ای در این بخش ندارد که از این بابت بسیار خوشحالم.

مربی دروازه بان های شهروند ساری افزود: سینا پرکاس دروازه بان قابلی است که مطمئن هستم یکی دو سال دیگر می تواند به یکی از ملی پوشان اصلی کشورمان تبدیل شود. علی حسن پور هم گلری است که در سالهای آینده خیلی از او خواهید شنید و حرف های زیادی برای گفتن خواهد داشت. عارف عالی منش هم که سابقه اش مشخص است و الان سخت در حال تمرین کردن است. امیرحسین بانگی هم که اول راه است و پتانسیل پیشرفت را دارد. البته جا دارد تأکید کنم که همه این تلاش ها برای این است که در درجه نخست شهروند به نتیجه مطلوب برسد.

وی با ابراز رضایت از عملکرد دروازه بان های شهروند ساری در این فصل تا اینجای کار گفت: به شخصه راضی هستم و فکر می کنم نظر کادر فنی هم اینگونه باشد اما این را هم بگویم که انتظارم از گلرهای تیم خیلی خیلی بیشتر از اینهاست و مجدداً با اطمینان می گویم که آینده درخشانی در انتظار دروازه بان های حال حاضر شهروند است.

بخشی در خصوص دیدار این هفته تیمش با شهرداری ساوه که در خانه حریف برگزار خواهد شد، گفت: تیم ما روند رو به رشدی را در پیش گرفته و به جرأت می گویم اگر بچه ها ۵۰ درصد آن چیزی که مقابل قم بوده اند، باشند از ساوه با دست پر به ساری برمی گردیم و باز هم دل هواداران مان را شاد خواهیم کرد.

وی در پاسخ به این سوال که پیش بینی اش از جایگاه شهروند ساری در پایان بیستمین دوره فصل لیگ برتر در جدول رده بندی چیست، اظهار داشت: نمی شود از الان جایگاه تیم در پایان هفته بیست و ششم را پیش بینی کرد. نه می توان گفت نتیجه ای که درخور شأن شهروند و هوادارانش نباشد کسب می شود و نه می توان جایگاهی فراتر از تصورات را در بین تیم های بالانشین جدول پیش بینی کرد اما می شود گفت حضور شهروند در مرحله پلی آف با روندی که در پیش گرفته قطعی است و در عین حال به دنبال کسب بهترین نتیجه و جایگاه در جدول هستیم.

مربی دروازه بان های شهروند ساری با ابراز تشکر از مجموعه مدیریت و عوامل اجرایی باشگاه بابت فراهم نمودن شرایط مناسب در تیم گفت: از آقایان دکتر نجاریان، آذری، خیراندیش، زیاری، بابایی، اسماعیل پور، طالبی، قاسمی، جیوار، خسروی و شفیعی که برای موفقیت تیم مجموعه همدل و همصدایی را تشکیل داده اند، صمیمانه قدردانی می کنم.

وی در پایان با بیان اینکه خودش را خادم شهروند و هوادارانش می داند، خاطرنشان کرد: همیشه سعی کردم خالصانه هرچه که در توان دارم برای موفقیت شهروند در طبق اخلاص بگذارم. الان در رده سوم جدول هستیم. صمیمانه دوست دارم روزی برسد که با حضور پرشور هواداران مان جشن قهرمانی در لیگ برتر فوتسال را برپا کنیم چرا که لیاقت مازندرانی ها و ساروی ها بیشتر از اینهاست. ما خدمتگزار جوانان و ورزش دوستان این شهر هستیم. شور و هیجانی که هواداران و مخصوصاً تیفوسی ها دارند و تلاشی که برای رسیدن به پیروزی می کنند انرژی ما را صد چندان می کند تا برای موفقیت شهروند چیزی کم نگذاریم.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو