خوردبین: چین حریف سختی برای تیم ملی فوتبال ایران است

سرپرست تیم فوتبال پرسپولیس گفت: تیم ملی فوتبال چین با توجه به نتیجه نگرفتن در دیدار نخست خود مقابل کره جنوبی، حریف سختی برای تیم ملی فوتبال ایران خواهد بود.

سرپرست تیم فوتبال پرسپولیس

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی نسیم ورزش ، محمد خوردبین امروز دوشنبه در حاشیه جلسه خود با محمد ترکاشوند مسئول نقل و انتقالات این باشگاه در جمع خبرنگاران افزود: اگر تیم ملی فوتبال کشورمان به مانند دیدار نخست خود مقابل قطر، برابر چین بازی کند، قطعا به دچار مشکل می شود. اما امیدوارم اینگونه نباشد و نتیجه خوبی در این مسابقه کسب کند.
وی درباره میزبانی تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز از پرسپولیس در هفته پنجم لیگ برتر فوتبال گفت: تیم فوتبال تراکتورسازی همیشه جزء مدعیان لیگ برتر فوتبال بوده و بازی سختی مقابل این تیم تبریزی داریم. با این حال پرسپولیس مشکلی برای حضور در ورزشگاه اختصاصی تراکتورسازی و مصاف با این تیم ندارد. زیرا هر اتفاقی که در این دیدار رخ دهد، به باشگاه پرسپولیس مربوط نمی شود و شواای تامین استان و باشگاه تراکتورسازی باید جوابگو باشند.
در جلسه ترکاشوند با خوردبین هماهنگی های لازم برای سفر سرخ پوشان به تبریز انجام شده است.
تیم فوتبال روز جمعه ۱۹ شهریورماه ساعت ۱۷ و ۳۰ دقیقه تهران را به مقصد تبریز ترک خواهد کرد و ۱۰ صبح روز یکشنبه ۲۱ شهریورماه به تهران بازخواهد گشت.
امروز احسان الوان زاده وحامد آقایی دوبازیکن سرخپوشان نیز برای انجام کارهای اداری به باشگاه پرسپولیس رفتند وجلسه ای با ترکاشوند داشتند.
باشگاه پرسپولیس برای تداوم صدر نشینی خود در شانزدهمین دوره لیگ برتر فوتبال در صورت موفقیت سرخ پوشان پایتخت درسه بازی حساس پیش رو مقابل تراکتورسازی، استقلال تهران و سپاهان، پاداش ویژه ای برای کادر فنی و بازیکنان تیم در نظر گرفته است.
تیم های فوتبال تراکتورسازی و پرسپولیس در هفته پنجم شانزدهمین دوره لیگ برتر فوتبال از ساعت ۱۷ و ۱۵ دقیقه روز شنبه ۲۰ شهریورماه به مصاف یکدیگر می روند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *