خود را کنار نساجی احساس می کنیم نه مقابل این تیم

نسیم ورزش: تمرینات تیم خونه به خونه مازندران در زمین چاری بابل برگزار شد.  بازیکنان خونه به خونه زیر نظر مولائی به گرم کردن پرداختند و سپس اکبر میثاقیان به مرور بازی های تاکتیکی پرداخت. و اما حضور مسئولان باشگاه خونه به خونه از نکات جالب تمرین این تیم بود.حسن زاده

برادران حسن زاده علیرغم وضعیت بد آب و هوا با حضور در تمرین خونه به خونه از بازیکنان بابت عملکرد قابل قبول شان در بازی مقابل نفت مسجد سلیمان قدردانی کردند.

مالک باشگاه خونه به خونه مازندران طی سخنان کوتاهی از بازیکنان تیم تشکر کرد و گفت: همانطور که وعده داده بودم امروز پاداش برد مقابل نفت مسجد سیمان را به شما تقدیم می کنم.

قاسم حسن زاده در ادامه افزود: از بازی شما مقابل مسجد سلیمان لذت بردیم و انتظار داریم در سایر دیدارها نیز اینگونه ظاهر شوید.

وی در خصوص بازی این هفته خونه به خونه مازندران مقابل نساجی مازندران گفت: این دیدار کوچکترین فرقی با سایر دیدارهای خونه به خونه ندارد و مانند تمام دیدارها فقط سه امتیاز دارد.

مالک باشگاه خونه به خونه با بیان اینکه در قائمشهر دوستان زیادی داریم گفت: سال ها هوادار تیم نساجی بودیم و امسال هم به جای اینکه خود را مقابل این تیم ببینیم، در کنار این تیم می بینیم. چرا که معتقدیم هر دو تیم لیاقت صعود به لیگ برتر را دارند.

قاسم حسن زاده در ادامه سخنان خود به بازیکنان گفت: از بازیکنان انتظار داریم به مانند سایر دیدارها در دیدار مقابل نساجی نیز بازی خوبی به نمایش بگذارید و امیدوارم زمین را با کسب سه امتیاز ترک کنید.

وی در پایان گفت: برای برد مقابل نساجی نیز پاداشی برای شما در نظر می گیرم.

گفتنی است، در پایان سخنان مالک باشگاه خونه به خونه مازندران، به ۱۴ بازیکنی که مقابل نفت مسجد سلیمان به میدان رفتند نفری یک سکه بهار آزادی اهدا شد و به سایر بازیکنان نیز مبلغی تعلق گرفت.

 تیم فوتبال خونه به خونه مازندران در هفته چهارم لیگ دسته اول فوتبال کشور روز جمعه در ورزشگاه شهید وطنی قائمشهر به مصاف نساجی می رود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *