خلیل‌زاده: هواداران زمان بدهند، قهرمان می‌شویم

خلیل زاده مدافع تیم سپاهان از بازگشت محرم نویدکیا خوشحال است و ابراز امیدواری می‌کند تیمش در لیگ شانزدهم به مقام قهرمانی برسد.

خلیل زاده

به گزارش خبرنگار خبری تحلیلی نسیم ورزش ، شجاع خلیل‌زاده درباره شرایط سپاهان، کار کردن با عبدالله ویسی، بازگشت محرم نویدکیا، انگیزه‌اش برای بازگشت به تیم ملی فوتبال و برخی مسائل دیگر صحبت هایی را انجام داد که ماحصل آن را در ادامه می‌خوانید.
نیاز به بازی تدارکاتی
شرایط خیلی خوبی بر سپاهان حاکم است. امسال تیم جوانی داریم که با انگیزه برای کسب موفقیت تلاش می‌کنیم. در تورنمنت بابل دو بازی تدارکاتی کردیم و کمی بدن‌هایمان پس از فصل سخت بدنسازی رها شده است اما نیاز به بازی‌های دوستانه بیشتری قبل از شروع لیگ داریم. ما می‌خواهیم لیگ را پرقدرت شروع کنیم و نیاز است با بازی های دوستانه بیشتر بدن‌هایمان آماده تر باشد. امیدوارم سال خوبی را سپری کنیم.
ویسی مربی بزرگی است
من تا به حال با عبدالله ویسی کار نکرده بودم اما الان که زیر نظرش هستم،‌فهمیدم او از نظر فنی و تاکتیکی مربی خوب و بزرگی است. ویسی دیسیپلین خوبی دارد و برایش در سپاهان آرزوی موفقیت می‌کنم. من نیز هر کاری از دستم برآید برای موفقیت سپاهان و ویسی انجام می‌دهم.
هواداران صبور باشند و فرصت بدهند
انتقادهایی که از سپاهان و جوان شدنش می‌شود را قبول ندارم. همه‌چیز در لیگ برتر مشخص می‌شود. تیم ما تغییرات زیادی داشته و نیاز به زمان داریم تا به شرایط ایده‌آل برسیم. از هواداران خوب سپاهان می‌خواهم صبور باشند و فرصت بدهند تا کادرفنی و بازیکنان کارشان را دنبال کنند. هرچه زمان بگذرد، سپاهان شرایط بهتری پیدا می‌کند.
مدافعان خوبی داریم
در خط دفاع بازیکنان خوبی داریم. به غیر از من، کولی بالی، علی احمدی و چند بازیکن جوان دیگر هم داریم. همه نفرات جزو بهترین‌ها هستند که می‌توانند کمک کنند. شرایطمان خوب است و امیدوارم بتوانیم روزهای خوبی را سپری کنیم.
دنبال کاپیتانی نیستم
برای هیچ کدام از ما بازیکنان فرقی نمی‌کند چه کسی کاپیتان باشد. هدف ما کمک به سپاهان است و هر بازیکنی که ویسی تصمیم بگیرد، کاپیتان می‌شود. در سپاهان موضوع کاپیتانی هیچ ارزشی ندارد و فقط سربلندی تیم اهمیت ندارد.
از بازگشت نویدکیا خوشحالم
از بازگشت محرم نویدکیا به سپاهان خوشحالم. بار اولی که پیراهن سپاهان را پوشیدم،‌با محرم نویدکیا صحبت کرده بودم. نویدکیا بازیکن بزرگی است و یادم هست آن زمان خیلی کمکم کرد تا بتوانم در سپاهان اوج بگیرم. قطعا با حضور محرم می‌توانیم روزهای خوشی را پشت سر بگذاریم. امیدوارم او هرچه زودتر آماده حضور در میادین شود.
سپاهان مدعی قهرمانی است
سپاهان همیشه برای قهرمانی در لیگ برتر می‌جنگد. با وجود تغییرات زیاد انجام شده فکر می‌کنم شانس خوبی برای قهرمانی داریم. باید تلاشمان را بیشتر کنیم. قطعا اینطور نیست که تغییرات اجازه قهرمانی به ما ندهد. هرکاری می‌کنیم تا به اهدافمان دست پیدا کنیم.
آرزوی موفقیت برای کی‌روش
تمام تلاشم را انجام می‌دهم تا بتوانم دوباره پیراهن تیم‌ملی را برتن کنم. کی‌روش مربی بزرگی است و لیگ را خیلی خوب می‌بیند. من سعی می‌کنم نظر مساعد او را جلب کنم. اگر دعوت شوم برای تیم کشورم تلاش می‌کنم و اگر هم دعوت نشوم،‌برای کی روش و تیم ملی آرزوی موفقیت دارم.
*شجاع خلیل‌زاده در این گفت‌وگو هیچ صحبتی درباره پیشنهاد پرسپولیس برزبان نیاورد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *