خفن ترین باند سارقان منزل در آمل دستگیر شد

اعضای باند سارقان منزل با ۲۰ فقره سرقت در آمل شناسایی و دستگیر شدند.
سرقت

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی نسیم ورزش ، سرهنگ ولی الله گنجیان مقدم ، فرمانده انتظامی شهرستان آمل، گفت: در پی وقوع چندین فقره سرقت از منازل شهروندان، عملیات شناسایی و دستگیری سارقان در دستور کار کارآگاهان پلیس آگاهی این فرماندهی قرار گرفت.

سرهنگ ولی الله گنجیان مقدم افزود: کارآگاهان پس از بررسی تمامی صحنه های سرقت با پی جویی های فنی و پلیسی، دریافتند، کلیه سرقت ها به صورت باندی و به یک شیوه و شگرد خاص بوده است.

وی گفت : ماموران با شناسایی مخفیگاه متهمان و با هماهنگی قضائی اعضای این باند را در عملیاتی غافلگیرانه دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان آمل افزود:متهمان در تحقیقات و بازجویی های فنی پلیس، به ۲۰ فقره سرقت منازل شهروندان اعتراف کردند که پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی تحویل مرجع قضائی شدند.

سرهنگ ولی الله گنجیان مقدم گفت:از شهروندان خواست از نگهداری وجوه نقد ، اشیاء قیمتی و اسناد و مدارک در منزل خودداری کنند، و در صورت مشاهده هرگونه رفت و آمد مشکوک خودروها و افراد ناشناس خصوصا در ساعات پایانی شب، موضوع را سریعاً از طریق تلفن ۱۱۰ با پلیس در میان بگذارند.

سرهنگ ولی الله گنجیان مخفن ترین باند سارقان منزل در آمل قدم گفت:از شهروندان خواست از نگهداری وجوه نقد ، اشیاء قیمتی و اسناد و مدارک در منزل خودداری کنند، و در صورت مشاهده هرگونه رفت و آمد مشکوک خودروها و افراد ناشناس خصوصا در ساعات پایانی شب، موضوع را سریعاً از طریق تلفن ۱۱۰ با پلیس در میان بگذارند.خفن ترین باند سارقان منزل در آمل خفن ترین باند سارقان منزل در آمل خفن ترین باند سارقان منزل در آمل خفن ترین باند سارقان منزل در آمل خفن ترین باند سارقان منزل در آمل خفن ترین باند سارقان منزل در آمل خفن ترین باند سارقان منزل در آمل

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *