خط و نشان تیم فوتسال شهروند ساری برای تاسیسات تهران

 

نسیم ورزش: سوت هفته بیست و پنجم رقابت های فوتسال لیگ برتر ایران درحالی در شش شهر کشور نواخته می شود که تیم شهروند ساری مهمان تیم تاسیسات دریایی تهران یکی از شانس های اصلی قهرمانی در این رقابت هاست.

شهروند ساری

تیم شهروند ساری  در حالی برای بازی با تاسیسات دریایی تهران به زمین می رود که دیدار خانگی هفته قبلش را با میثاق تهران یکی از تیم های بالاجدولی با نتیجه ناباورانه شش بر دو به پایان برد و توانست با کسب سه امتیاز آن دیدار خیالش را برای ماندن در لیگ برتر فوتسال تا حدی راحت کند و خط نشانی نیز برای تاسیسات دریایی برای برد در بازی خارج از خانه بکشد.
اگرچه این دیدار برای تاسیسات دریایی تهران به دلیل ماندن در کورس قهرمانی اهمیتی به مراتب بیشتر از شهروند ساری دارد، ولی حضور وحید شمسایی آقای فوتسال ایران به عنوان بازیکن مربی در تاسیسات دریایی ، بازی با این تیم را برای تمام تیم های لیگ برتری به خصوص برای نماینده مازندران در این رقابت ها حساس تر کرده تا بتواند با سوار بر حساسیت بیش از حد بازی برای میزبان، انتقام دیدار رفت را بگیرد.
دیدار رفت دو تیم شهروند و تاسیسات دریایی در ساری با نتیجه پرگل چهار بر شش به سود تیم مهمان خاتمه یافت و این نتیجه نیز استارت تغییر درکادر فنی تیم شمالی را به صدا درآورد.
مدیرعامل تیم شهروند ساری می گوید : تیم ما با بردی که هفته گذشته در بازی خانگی در برابر میثاق تهران کسب کرد و بازی خانگی که با فرش آرا در ساری دارد، تا حد زیادی خیالش برای ماندن در لیگ برتر راحت شد وبا این وضعیت بازی ما در تهران حساسیت کمتری برای شهروند خواهد داشت.
سعید نجاریان گفت : این در حالیست که در مقابل, این بازی برای تیم تاسیسات دریایی برای ماندن در کورس قهرمانی از حساسیت زیادی برخوردار است و این حساسیت میزبان بر روی بازی امروز، می تواند زمینه ساز بازی دیدنی برای هواداران و تماشاگران باشد.
وی اضافه کرد : بازیکنان ما در بازی گذشته نشان دادند که لیاقت برد در هر دیداری را دارند و باید با صبر و حوصله در مقابل حریف بازی کنند تا بتوانند نتیجه بگیرند و کسب نتیجه مساوی و یا حتی برد در این دیدار نیز دور از دسترس نخواهد بود.
سرمربی تیم شهروند ساری گفت : بازی با تاسیسات دریایی برای ما و تیم میزبان از حساسیت بالایی برخوردار است و ما برای ماندن در لیگ برتر و تاسیسات نیز برای قهرمانی می جنگد.
مهدی نعمتی درگفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهارکرد : ما قطعا تیم دست و پا بسته در برابر تیم خوب تاسیسات دریایی که بازیکنان خوبی از جمله وحید شمسیان در ترکیبش دارد ،نخواهیم بود و بازی خوبی را ارائه می دهیم.
وی اضافه کرد : ما به برد در این بازی نیز فکر می کنیم و اگر بازیکنان ما بتوانند همانند هفته قبل بازی خود را در این دیدار نیز تکرار کنند، می توانیم این دیداررا با برد به اتمام برسانیم و خیالمان از حالا برای ماندن در لیگ برتر راحت شود.
شهروند ساری با ۲۸ امتیاز از ۲۴ بازی گذشته در رده ۱۱ جدول و بالاتر از تیم های فردوسی و فرش آراء مشهد قرار دارد و از این رقابت ها نیز دو تیم به لیگ دسته اول سقوط می کنند که پیش از این سقوط کاشی نیلو مسجل شد. از بین سه تیم شهروندساری، فردوسی مشهد و فرش آراء نیز یک تیم دیگر در صورت دست نیافتن به امتیاز لازم باید سقوط کند که شانس شهروند و فردوسی برای ماندن در لیگ بیشتر از دیگر تیم مشهدی است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو