خط و نشان عنایتی برای استقلال و صعود صبا

در آخرین بازی مرحله سوم جام حذفی فوتبال کشور تیم‌های سفیر آبیک قزوین و صبای قم درقزوین به مصاف هم رفتند که صبای با دو گل سفیر آبیک را شکست دهد و صعود صبا به مرحله یک شانزدهم پایانی قطعی شود .
صعود صبا
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی نسیم ورزش ، با وجود حملات زیاد دو تیم نیمه اول این بازی بدون گل به پایان رسید اما چند ثانیه پس از شروع نیمه دوم رضا عنایتی با ضربه سر موفق شد گل اول صبا را بزند و در دقیقه ۶۰ هم دومین گل تیمش را به ثمر رساند.
تلاش دو تیم تا پایان بازی حاصل دیگری در پی نداشت و صبای قم با نتیجه ۲ بر صفر سفیر آبیک را شکست داد تا در مرحله یک شانزدهم نهایی مقابل تیم شهدای گروس بیجار قرار بگیرد.
تیم فوتبال صبا حریف شهدای گروس بیجار در مرحله یک شانزدهم نهایی جام حذفی شد. با توجه به اینکه پیروزی صبا برابر شهدای گروس بیجار قطعی است، در صورتی که استقلال بتواند در دور بعد مس کرمان را در ورزشگاه آزادی شکست بدهد، این دو تیم حریف هم می‌شوند.

این بازیکن با تجربه قرارداد یک ساله‌ای را با صبا منعقد کرده است و نخستین بازیکن جذب شده صبا در فصل جدید لیگ برتر فوتبال به شمار می‌رود و به دنبال افزایش آمار گل‌های خود به عنوان بهترین گلزن تمامی ادوار لیگ برتر است.

عنایتی ۵ سال پیش برای بار اول به صبا پیوست و در ۳۱ بازی برای صبای قم ۱۸ گل به ثمر رساند و پس از آن بعد از ۲ سال دوری از صبا، دوباره به این تیم برگشت و در ۲۷ بازی ۱۳ گل برای صبا وارد دروازه حریفان کرد.

این مهاجم بلند قامت و مشهدی فصل گذشته را در تیم فوتبال سیاه جامگان مشهد سپری کرد البته پیش از آن وی در مقطعی عضو تیم‌های استقلال تهران و پدیده مشهد بود.

عنایتی در هفته آخر اولین دوره لیگ برتر با لباس ابومسلم خراسان در برابر استقلال رشت ۷ گل به ثمر رساند که از لحاظ گلزنی در یک بازی لیگ، یک رکورد محسوب می‌شود ضمن اینکه ۳۰ بازی ملی نیز برای تیم ملی فوتبال ایران انجام داده است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو