خطر ضعف مدیریتی در ورزش مازندران در آستانه المپیک مشهود است!!!

 

اختصاصی نسیم ورزش: این روزها  شنیدن خبرهای عجیب و غریب  در ورزش مازندران عادی شده است . خبری که شوک جامعه ورزشی راهمراه داشت استعفای علی رضا قلی زاده رئیس هیات ورزش های رزمی مازندران می باشد.

علامت تعجب

در مدیریت ورزش مازندران چه میگذرد؟ استعفای همکار خوب رسانه ای که عملکرد قابل قبولی هم داشت سرشار از ناگفته هاست و نشان از ضعفهای مشهود مدیریت در ورزش مازندران است.

 ورزش مازندران نیازمند مدیریت کارشناسی و کاربلد است. در آستانه المپیک هستیم و ضرورت بهره گیری از مدیریت قدرتمند و ورزشی در استان مازندران بیش از پیش احساس می شود.

قطعا علی رضا قلی زاده خیلی از مسائل را به واسطه جلوگیری از حواشی در ورزش مازندران بیان نکرده است و این رفتن بدون سرو صدا سرشار از ناگفته ها و بیان ضعف ها در ورزش مازندران می باشد.

علیرضا قلی زاده که به مدت سه سال ریاست هیات ورزش های رزمی استان را عهده دار بود هفته گذشته با حضور در فدراسیون ورزش های رزمی استعفای خود را اعلام کرد.علیرضا قلی زاده  رئیس  هیات ورزش های رزمی از سمت خود استعفا داد.

 علیرضا قلی زاده که به مدت سه سال ریاست هیات ورزش های رزمی استان را عهده دار بود  هفته  گذشته با حضور  در فدراسیون  ورزش های رزمی استعفای  خود را اعلام کرد.

بر اساس این گزارش علیرغم مخالفت فدراسیون با این موضوع  سر انجام  روز یکشنبه هفته جاری و با پافشاری علیرضا قلی زاده این استعفا مورد پذیرش قرار گرفت.

پیش از این نیز رئیس  هیات  ورزش های رزمی  مازندران در بهمن ماه ۱۳۹۴ از سمت خود استعفا داده بود که با مخالفت  اداره کل ورزش و جوانان مازندران و فدراسیون ورزش های رزمی مواجه شده بود.

یادآور می شود هم اکنون هیات ورزش های رزمی استان مازندران جزو هیات های برتر در سطح کشور بوده و در سال  گذشته  و امسال توفیقات فراوانی در ابعاد قهرمانی  و همگانی در سطح کشور کسب کرده است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو