خطر از بیخ گوش تیم نساجی مازندران گذشت

نسیم ورزش: مدیرعامل باشگاه نساجی مازندران گفت: با پرداخت نیمی از بدهی های تیم نساجی مازندران به طلبکاران، مشکلات مربوط به حذف این تیم از رقابتهای لیگ دسته یک برطرف شد.صادق درودگر افزود : در روزهای اخیر بیش از ۱۰میلیارد ریال از بدهی های باشگاه نساجی پرداخت شده و دیگر هیچ خطری حداقل تا پایان این فصل تیم نساجی را تهدید نمی کند.نساجی1
وی در ارتباط با بدهی ۲ میلیارد و ۷۰۰ میلیونی نساجی مازندران اضافه کرد: این بدهی ها مربوط به سال های قبل است وهیچ ارتباطی به دوره مدیریت فعلی باشگاه نساجی ندارد.
مدیرعامل باشگاه نساجی مازندران اضافه کرد: درمدیریت فعلی باشگاه هیچ گونه بدهی نداشته و این در قرارداد من وجود دارد.
درودگر ادامه داد: نامه اجازه بازی درهفته پنجم رقابتهای لیگ دسته یک فوتبال باشگاه های کشور هم از سوی فدراسیون فوتبال به باشگاه نساجی ارسال شده ومشکلی برای بازی دراین هفته ومسابقه های دیگر پیش رو دراین فصل نداریم.
کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال درهفته اخیر به چهار تیم نساجی مازندران، ایران جوان بوشهر، پاس همدان و آلومینوم هرمزگان را که بدهکار به طلبکاران بودند ، به کسر امتیاز وحذف از رقابتهای لیگ دسته یک تهدید کرده بود.
این تیم تا ساعت ۱۶ عصرسه شنبه وقت داشتند تا بدهی خود را با فدراسیون تسویه کنند.
در این میان نساجی قائم شهر متعاقب دستور کمیته انضباطی و بر مبنای جدول طلبکاران نیمی از بدهی خود را که بیش از یک میلیارد تومان تسویه کرد و مجوز ادامه فعالیت خود در هفته پنجم دریافت کرد.
تیم فوتبال نساجی مازندران درهفته پنجم مسابقات لیگ دسته یک باشگاه های کشور عصر چهارشنبه در تهران میهمان تیم صدرجدولی پیکان تهران است.
تیم نساجی مازندران که به همراه تیم خونه به خونه بابل نمایندگان این استان در رقابتهای لیگ دسته یک فوتبال باشگاه های کشور هستند، هم اکنون تا پایان هفته چهارم این رقابتها با ۵ امتیاز درمکان دهم جدول ۲۰ تیمی قرار دارد.

  1. بازخورد:‌ خطر مرگ از بیخ گوش کشتی گیر گذشتوبدون | وبدون

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *