خدمتی جدید ازباشگاه استقلال ساری

نسیم ورزش/در راستای افزایش تیم داری باشگاه استقلال ساری و به طبع آن ایجاد شور و اشتیاق در بین جوانان تیم ووشوی استقلال ساری تشکیل و تحت پوشش این باشگاه قرار گرفت که در هفته ی اول در مصادف با رقبا صاحب ۲۵ امتیاز گردید.

در این دوره از مسابقات در بخش تالو ، در خشش تالو کاران نونهال  و نوجوان را شاهد بوده ایم که عبارتند از کیانا بیابانی ،سید زهرا باقرزاده،ریتا یوسفیان،فاطمه قربانی و آلا روزبه به امید درخشش تالوکاران نونهال و نوجوان در هفته های آتی باشیم.

ووشو بانوان

در بخش ساندا نیز خانم ها آرزو قلی زاده ،ترنم احمدی ،مریم احمدی ،مریم هاشمی مهر،الهام رودسری،طاهره شانه دستی  و سمیه اکبری نیز در بخش ساندا سربلند و پیروز فاتح این مسابقات شدند.

ضمنا از تلاش سرمربی تیم خانم زینب مرادی فرح آبادی نیز نمی توان به سادگی عبور کرد که حاصل زحمات و تلاش شبانه روزی ایشان بوده که با برد در هفته ی اول همراه بوده است.

ضمنا دیدار برگشت نیز در تاریخ ۶/۹/۱۳۹۴ در شهرستان ساری برگزار خواهد شد که تیم های شرکت کننده عبارتند از :هیات ووشو نوشهر،هیات ووشو محمود آباد،هیات ووشو قائمشهر،هیات ووشو چالوس و استقلال ساری می باشند.

در پایان کادر مربیگری و اعضای تیم از حمایت های مادی و معنوی محمدی کیادهی عضو چهار دوره شورای شهر مرکز استان مازندران تقدیر و تشکر کرده و حمایت های و پشتیبانی مدیر عامل باشگاه را در کسب نتایج فوق تاثیر گذار دانسته و قدر دانی نمودند

  1. وحید احمدی

    با سلام و تحیّات الهی. بنده پدر وشوو کار ترنم احمدی هستم که دخترم را از سن ۶سالگی به کلاس وشوو نزد سرکار خانم مرادی فرستادم و هر یک روز در میان با توجّه به اینکه مدرسه دخترم شیفت در گردش بود و همچنان هم هست با هر روش و ترتیبی بود یک روز در میان تمام جلسات در تمرین حاضر میشد البته با توجه به درک قابلیت فرزندم و اینکه شرایط فعّالیت و موفّقیت در ایشان وجود دارد با توجه به فیزیک مناسب و قدرت بدنی و استعاد ایشان در مبارزه و … بنده تمام تکالیف پدری خودم را انجام دادم . من نمی دانم نقش و جایگاه اداره ورزش و جوانان در کجاست. من شهریه را ماهانه بدون هیچ مساعدت و تخفیفی بپردازم – دخترم را تحت هر شرایطی چه خودم وقت داشته باشم یا نداشته باشم حتی باید برایش سرویس یا دربست بگیرم ایشون به تمرینش برسه – دخترم هم در هر شرایطی چه بد حال است یا از برنامه تفریح یا مسافرت میزند برای حظور در تمرین . ….. وقتی زمان مسابقه که میشود باز هم بنده بعنوان پدر برای رفت و برگشت و برای خورد و خوراک و…. هزینه بکنم و نگران چگونگی رفت و برگشت باشم و اما
    ( تربیت بدنی لاف قهرمانی تیم را بزند ) . من میخواهم بدانم نقش تربیت بدنی در تربیت این فرزندان در کجاست
    و چرا باید مربی بسیار زحمت کش نگران زمین بازی و چگوننگی بردن و آوردن بچه ها برای مسابقات باشد؟

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو