خبر پیوستن یحیی گل محمدی به خونه به خونه صحت ندارد

نسیم ورزش : مدیر رسانه تیم خونه به خونه بابل خبر پیوستن یحیی گل محمدی به این تیم را تکذیب کرد.

خبر پیوستن یحیی گل محمدی

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی نسیم ورزش ، محمد نعمتی در خصوص ادعای برخی رسانه ها مبنی بر جایگزینی یحیی گل محمدی به جای علیرضا مرزبان اظهار داشت: آقای گل محمدی یکی از مربیان بادانش و کاربلد فوتبال ایران است ولی همچنین چیزی صحت ندارد و بعضی دوستان با طرح این مسائل اهداف دیگری را دنبال می کنند.

 

نعمتی در ادامه افزود: این افراد خاص با آوردن اسم علی کریمی قصد تخریب ایشان را دارند و در کنار آن به دنبال یکسری اهداف نیز هستند که از دید مسئولان باشگاه دور نمانده است.

 

وی خاطرنشان کرد: علی کریمی اسطوره فوتبال ایران و آسیا است و به جامعه فوتبال کشور ثابت شده است. دوستان رسانه با درج همچین اخباری نمی توانند با نام و اعتبار ایشان بازی کنند.

 

مدیر رسانه تیم خونه به خونه تصریح کرد: عصر فردا جلسه ای با حضور حاج قاسم حسن زاده امیری مالک باشگاه، علی کریمی مدیرفنی تیم، علی امیری قائم مقام باشگاه و علیرضا مرزبان سرمربی تیم در تهران برگزار خواهد شد و در خصوص برنامه های خونه به خونه در نیم فصل دوم رقابت ها تصمیم گیری خواهد شد.

 

محمد نعمتی ضمن تکذیب جدائی امیرحسین فشنگچی از تیم خونه به خونه گفت: طبیعتا چند تن از بازیکنان از جمع ما جدا خواهند شد و باشگاه پس از شناسایی نقاط ضعف خونه به خونه سعی خواهد کرد برای تقویت تیم، بازیکنان مدنظر را جذب کند.

 

مدیررسانه باشگاه خونه به خونه در پایان گفت: شاید با توجه به بازیکنانی که تیم خونه به خونه در اختیار داشت، نتایج تیم در نیم فصل اول رقابت های لیگ نتوانست چندان رضایت مسئولان و هواداران خونه به خونه را برآورده کند ولی هنوز هفده بازی دیگر در پیش داریم و تجربه نشان داده است در نیم فصل دوم رقابت ها فراز و نشیب های زیادی را در تیم ها شاهد خواهیم بود و از هم اکنون نمی توان انگشت اشاره را به سمت تیم صعود کننده به لیگ برتر برد

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو