خبر خوش پلیس برای رانندگان متخلف/ترخیص وسایل نقلیه توقیفی به مناسبت هفته ناجا

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی نسیم ورزش ، خبر خوش پلیس برای رانندگان متخلف ، خودرو ها و موتورسیکلت های توقیفی در هفته ناجا ترخیص می شوند.
خبر خوش پلیس برای رانندگان

سرهنگ مهدی باقری رئیس پلیس راهور استان گفت: خبر خوش پلیس برای رانندگان متخلف ، هدف ارتقاء اعتماد عمومی جامعه به پلیس و همچنین تشویق رانندگان به رعایت قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی ،خودروها و موتورسیکلت هایی که صرفاً به علت ارتکاب تخلفات رانندگی توسط پلیس راهنمایی و رانندگی متوقف و به پارکینگ هدایت شدند تا ۱۷ مهرماه با بخشودگی مدت زمان باقیمانده توقیف به شرح ذیل ترخیص خواهند شد.

 

۱-مالکین خودروها و موتورسیکلت های فوق الذکر می توانند با در دست داشتن مدارک موضوع ماده ۱۱ قانون رسیدگی به تخلفات رانندگی و داشتن بیمه نامه معتبر شخص ثالث به واحد ترخیص پلیس راهور محل توقیف مراجعه و نسبت به ترخیص وسیله نقلیه اقدام کنند.

۲-تسهیلات مذکور مشمول خودرو و موتورسیکلت هایی که بنا به دستور مراجع قضایی توقیف شدند ، نمی شود و لازم است توسط مراجع قضایی تعیین تکلیف شوند.

۳- خودروها و موتورسیکلت هایی که رانندگان آنها به علت نداشتن گواهینامه مجاز توسط پلیس راهور توقیف شدند، پس از سیر مراحل تشریفات و صدور رای قضایی خدمات ارائه شود.

۴- خودرو و موتورسیکلت هاییی که بعلت فقدان بیمه نامه شخص ثالث معتبر توقیف شدند، پس از تمدید بیمه نامه معتبر شخص ثالث با لحاظ بند یک ترخیص می شوند./

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *