خبری سری که از باشگاه “استقلال” لو رفت !

نسیم ورزش:خبری سری که از باشگاه “استقلال” لو رفت! اصلی ترین هدف استقلالی ها در فصل نقل و انتقالات به احتمال زیاد تمدید قرارداد با ستاره های اصلی تیم باشد که آغاز کار این تیم در این امر تمدید با بازیکنانی است که قراردادشان با استقلال تمام شده است.

استقلال

به گزارش پایگاه خبری نسیم ورزش، هر چند سرمربی استقلال هنوز لیست ورود و خروجی بازیکنان این تیم را ارائه نکرده تا فعالیت این تیم در فصل نقل و انتقالات به صورت رسمی آغاز شود، ولی شواهد حاکی است که سرمربی آلمانی آبی ها در حال رایزنی و بررسی بازیکنان لیگ برای جذب این تیم می باشد.

البته انچه شفر صراحتا به مدیران باشگاه اعلام کرده است تمدید قرارداد با بازیکنان مهم این تیم مثل امید ابراهیمی، مامه تیام، سرور چپاروف و … است تا این تیم بتواند اسکلت اصلی خود را برای فصل جدید حفظ کند.
قرار است بعد از اینکه تمدید قرارداد با بازیکنان فعلی استقلال به سرانجام برسد، باشگاه رسما کار خود را برای جذب بازیکن جدید استارت بزند.

خروج سه بازیکن از لیست استقلال برای فصل آینده قطعی شده، که در میان آنها یک بازیکن با تجربه هم دیده می‌شود. لیست احتمالی خروجی استقلال شامل: علی قربانی، بهنام برزای، بویان، لئوناردو پادوانی، جابر انصاری و میلاد زکی‌پور خواهد بود.

در همین زمینه درباره لیست ورودی و مدنظر شفر هم گفته می‌شود شامل: مهدی ترابی، امید سینگ، مرتضی آقاخان، علی قلی‌زاده، محمدرضا حسینی (ذوب‌آهن) و معین عباسیان است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو